Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  28. Novembris Vārda dienas Olita, Rita, Vita
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Annija Goldberga, DizainaBrivzona.lv
Pievienots: 14.12.2012.

Šajā pirmssvētku laikā sākam kampaņu „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība”, lai runātu par veselīgām sievietes un vīrieša...

04.01.2013 13:21
attiecības ir pati sarežģitākā lieta mūsu dzīvē.Pēc pieredzes saprotu, ka arī izrunājoties bieži vien katrs dzird un saprot to, ko viņš grib dzirdēt un saprast. Ir jārunā daudz un bieži, un tiešām pacietība ir atslēgas vārds attiecībās.Liekas jau, ka taisnība ir vienmēr man, bet es bieži cenšos iejusties otra cilvēka ādā, viņam būs cita taisnība.
14.12.2012 16:53
Diezgan dažādas lietas ir atgadījušās! Svarīgi spēt visu ar savu "otru pusīti" izrunāt! Tas ir ļoti svarīgs faktors.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv