Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Annija Goldberga, DizainaBrivzona.lv
Pievienots: 23.08.2013.

Rubrikas „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība” ietvaros šoreiz tiekamies ar andrologu, lai mazliet vairāk izprastu viņus- mūsu...

10.11.2013 18:30
Arsts teica, ka vispirms jaiet savu arstu, gan sievieti, viriesi parbaudi savu veselibu.Lai drosak seksu. Lai butu laimigi visu muzu kopa lidz vecumdiena.
10.09.2013 00:18
"Ja sievietēm seksa pietrūkst, tas atstāj negatīvu iespaidu uz viņu un viņas dzimumsistēmas veselību. Atšķirībā no vīriešiem, sieviete nevar ilgstoši dzīvot bez seksuālām attiecībām."

Nevaru tam piekrist. Ja nav piemērota vīrieša, tad arī seksa nav. Paskatoties, kādi klīst pa Latviju - izvēles absolūti nekādas.
10.09.2013 10:03
Man uz šādām vaimanām par to, cik Latvijā slikti vīrieši, parasti gribas teikt- ko meklē,to atrod, ko sagaida, to dabū!!!Es pazīstu desmitiem lielisku, pašpārliecinātu, veiskmīgu un godīgu vīriešu- jā, dzīvo viņi tepat Latvijā!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv