Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  3. Augusts Vārda dienas Augusts
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 25.08.2011.

Attiecības uz izjukšanas robežas, tikai viena iemesla dēļ - viņš naktīs krāc! Ko darīt? Devāmies pie Miega laboratorijas vadītāja Jura Svažas noskaidrot, kas...

Kurš tad īsti ir vainīgs pie tā, ka kāds nav izgulējies – krācējs vai tā otra puse, ārsts apgalvo, ka nereti, pie vainas ir otra puse. Jo krācējs jau sev netraucē. Foto- bezdech.edu.pl
14.06.2015 12:58
kabinets labs.bet dārgs
09.06.2015 14:59
Krākšana saistīta ar to, kas notiek aizdegunē: ja to apdzīvo baktērijas, bijuši haimorīti, sinusīti,-tie par to liecina. Ir pārbaudīts, ka antibakteriālās lietas, bioloģiski aktīvais sērs (MSM), uzjaucot tā suspensiju un pilinot regulāri, iztīrot aizdeguni, krākšana izbeidzas...Trakākais jau ir tas, ka tas, kas krāc, to nesajūt kā problēmu, ja jūs viņam nepiebikstat pie katras lielākas krākšanas!
25.09.2013 09:47
Mans vīrs arī krāc, vienmēr pa naktīm mocījos, viņu bakstīju un kustināju, lai pagriežas uz sāniem. Bet tas jau nav risinājums, jo pēc dažām minūtēm atkal sākas. Un es jau viņu arī modinu ar savu bakstīšanu un kustināšanu. Mans atradums ir ausu aizbāžņi! Vīrs krāc, bet es nekā nedzirdu un no rītiem esmu lieliski izgulējusies :) Viens otru vairs netraucējam.
27.09.2011 18:44
Iesaku līdzekli "Medisnore", ražots "Naveh pharma Izraela", eļļu maisījums uz Nāves jūras ūdens bāzes, parbaudīts līdzeklis, lai mitrinatu un eļļotu balss saites,tādā veidā arī nomācot krākšanas defektu.Protams, ja nav iedzimtas pataloģijas. Var iegādāties SIA"Austrumu medicīna" Kr.Valdemāra ielā 100, vai zvanot pa tālr.28630659 Elitai Brikmanei.
26.08.2011 10:43
Tas nav pareizi dusmoties uz otru cilvēku. Problēma jāizrunā un kā jau iepriekš rakstīju, pastāv iespējas to risināt. Atlabšanas process tiešām ir ļoti lēns, bet ja pacietīgi ir abi, tad var cerēt uz rezultātu.
25.08.2011 23:30
Var jau smaidīt par to, bet patiesībā tā tiešām ir liela problēma attiecībās, kad viens nevar izgulēties otra krākšanas dēļ, zinu, ka pēc tam neapzināti tiešām var sākt uzkrāties dusmas un aizvainojums uz to cilvēku, ka viņš neļauj atpūsties uz izgulēties.
25.08.2011 16:49
Es ar šo problēmu sadzīvoju jau vairāk kā 30 gadus! Sākumā to uztvēru, kā pašu par sevi saprotamu lietu, kurai laikam tā jābūt, bet kad tā sāka traucēt, aizsūtīju savu otro pusīti pie ārsta. Miega kabinetā veica dažādus mērījumus un ieteica izvēlēties aparātu, kas palīdz naktī elpot, līdz ar brīdi, kad elpa itkā apstājas. Lietoja viņš šo aparātu vismaz vienu gadu katru nakti. protams zināma neērtība tā bija, bet rezultāts ir, jo elpošanas ceļi paplašinājās un krākšana ir mazinājusies. Tas notiek samērā reti, kad iekrācas. iesaku tomēr apmeklēt miega kabinetu, kas atrodas Stomatoloģijas centrā.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv