Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vīriešiem vienmēr īpaši svarīga bijusi seksuālā veselība. Taču ārsti saka: arvien biežāk šajā jomā sastopamas problēmas...

  Lasīt vairāk >>
Ja gribam, lai mūsu mīļotais būtu ar dzīvi apmierināts, spējīgs un veselīgs vīrietis, ir rūpīgi jādomā, ko mēs gatavojam viņam vakariņās.

  Lasīt vairāk >>
Rubrikas „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība” ietvaros šoreiz tiekamies ar andrologu, lai mazliet vairāk izprastu viņus- mūsu vīriešus

  Lasīt vairāk >>
Maikls Duglas apgalvo, ka aktīva orālā seksa piekopšana viņam izraisījusi mutes vēzi. Tā tas patiesi var būt. Bet vai  tāpēc orālajam seksam turpmāk jāsaka - NĒ!?

  Lasīt vairāk >>
Jebkurš iekaisums, ne tikai STS, lai arī sākotnēji var noritēt bez sūdzībām, laika gaitā var atstāt nopietnas sekas, tai skaitā, uz seksuālo dzīvi.

  Lasīt vairāk >>
Vīrieti visu laiku moka problēma, kāda nav sievietei – vai man sanāks, vai es varēšu!? Un, ja viņš vienreiz nav varējis, nākamreiz par 70% viņam nesanāks.

  Lasīt vairāk >>
Reklāmu iespaidā daudz tiek ironizēts par vīriešu veselību un prostatu, tomēr joki mazi, jo tā būtiski pasliktina vīrieša un arī partneres dzīves kvalitāti.

  Lasīt vairāk >>
Lielbritānijā veikts pētījums atklāj, ka 62% gadījumu tieši vīrieši ir tie, kas izvairās no tuvības, izmantojot dažādu ieganstus.

  Lasīt vairāk >>
Jaunā 3 D tehnolģija palīdzēs daudz sekmīgāk novērtēt prostatas stāvokli un savlaicīgi diagnosticēt prostatas vēzi, lai sekmīgāk veiktu ārstēšanu.

  Lasīt vairāk >>
Šajā pirmssvētku laikā sākam kampaņu „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība”, lai runātu par veselīgām sievietes un vīrieša attiecībām.

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: pixabay.com
Pievienots: 06.11.2016.

Lai prostatas vēzi un citas slimības atklātu laikus un ārstēšana būtu veiksmīga, katram vīrietim pat tad, ja nav nekādu sūdzību, nekas nesāp un neapgrūtina dzīvi un...

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv