Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  1. Decembris Vārda dienas Arnolds, Emanuels
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: stockimages, Freedigitalphoto.net
Pievienots: 16.02.2014.

Ja gribam, lai mūsu mīļotais būtu ar dzīvi apmierināts, spējīgs un veselīgs vīrietis, ir rūpīgi jādomā, ko mēs gatavojam viņam vakariņās.

Mainot uzturu, jābūt pacietīgiem, pārmaiņas vīrietis jutīs trīs, četru, pat deviņu mēnešu laikā. Taču, ja vēlies, lai vīrietis tev blakus dzīvo kvalitatīvu un garu mūžu, tad ir vērts pacensties.
26.02.2014 22:15
Hmm.. interesants raksts, tomēr jāsaka,ka katrs speciālists runā savādāk, kas vienam ir atļauts, otram ir aizliegts. Ir lietas, kurām es piekrītu izlasot daktera ieteikumus,taču no otras puses uzskatu,ka muļķīgi būtu arī ko aizliegt,jo galu galā tač` dzīvojam vienreiz. Manuprāt, vispareizāk ir ēst visu, ko sirds kāro, bet mērenās devās un tad jau viss būs čiki-piki! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv