Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  4. Jūlijs Vārda dienas Sandis, Uldis, Ulvis
Autors: Annija Goldberga
Ilustrācija: flickr.com, CC - Pete
Pievienots: 16.09.2014.

Tiešā pirkšana nepavisam nav tikai produktu iegāde, tā ir pārliecība un vērtība. Tāda kā atgriešanās senlaikos nedaudz...

18.09.2014 11:47
Šādu kustību veidošanās tikai vēl un vēlreiz liek novērtēt to, ka man ir lauki, uz kuriem aizbraukt atpūsties, pastrādāt un dabūt pašu audzētus augļus, dārzeņus, zaļumus utt.
17.09.2014 13:50
Man jau šķiet, ka viss ir atkarīgs, ko mēs liekam svaru kausos un kas mums katram dzīvē ir svarīgs. Vienam svarīgi, ko likt vēderā, citam, ko uz tā uzģērbt vai kādā transportā to pārvietot no punkta A uz punktu B.
17.09.2014 13:14
aizej uz Eko veikaliem un paskaties kaadas tur cenas. Nesalidzini lielveikalus un Eko veialus.
17.09.2014 12:14
nu Hari, katram sava prioritāte, ir atšķirība, vai vistas dzīvo būros visu savu dzīvi milzīgās ēkās vai tās skraida brīvi pa pagalmu. Vai ēd ĢMO graudus vai tomēr dabīgas izcelsmes barību.
17.09.2014 11:24
Bioloģiskās pārtikas pašizmaksa vidēji ir 5 reizes lielāka. Pārdodot ar nelielu uzcenojumu, zemnieks apdāvina pilsētnieku!
17.09.2014 10:17
Kamēr cenas būs kā veikalos vai augstākas(parasti cena augstāka nekā veikalā),tikmēr nekas nesanāks ar to tirgošanos.Cilvēkiem(izņemot bagātos) nav pirktspējas.Es nesaprotu vienu lietu-ja zemnieks savu mantu nodod kombinātiem vai veikaliem,tad viņš uzskata,ka ir nopelnījis.Ja par to pašu cenu vai mazliet augstāku,pārdod pa tiešo,tad saka,ka ir zaudējis.Nu nolaid cenu mazliet zem veikala cenas un tev to mantu ar raušanu izraus.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv