Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: Sagatavoja Vivido Gym
Ilustrācija: women-hub.com
Pievienots: 04.04.2013.

Bieži vien forumos un komentāros var izlasīt dažādus apgalvojumus un ieteikumus veselīgam uzturam, taču cik tie ir pamatoti? To noskaidrojām pie uztura speciālistes...

07.11.2013 21:20
vakadzētu rakstīt arī par kundzēm labākajos gados-varbūt pat portālā parādīt piemērotus vingrojumus,daudz derīgu vingrojumu ir www.nesap. lv,bet tīri sivišķīgu formu iegūšanai varētu arī šeit ko piemērotu,Diemžēlvisas nedzīvo Rīgā,un pavingrot var mājās vai ārā
07.11.2013 21:36
Sveika, al!
Mēs tieši ļoti, ļoti domājam par tām, kuras vēlas vingrot mājās. Mums ir daudz video vingrinājumu- ieslēdz video un vingro līdzi! (Video vingrojumi atrodami šeit: http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/video_vingrojumi/)
Tāpat ir ari fotopamācibas ar vingrojumiem, piemēram, šīs:

http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/kustibas_sports/vingrojumi_pec_menopauzes/ (īpašs vingrojumu komplekss kundzēm labākajos gados)

http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/kustibas_sport/padomi_slaidam_viduklim_plakanam_vederam/ (slaidākam viduklim)

Ieej, sadaļā Veselība-> Kustība un šports vai arī Video vingrojumi un izvēlies sev noderigako vingrojumu kompleksu.

Būsim kustīgas, jo kas kustīgs, tas lustīgs jebšu vesels un priecīgs! ;)

Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv