Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  29. Janvāris Vārda dienas Aivars, Valērijs
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Foto - bigthink.com
Pievienots: 12.11.2012.

Bieži vien par ēšanas paradumiem sākam domāt tikai tad, kad ķermenis burtiski 'norauj' rokasbremzi un sākas reālas veselības problēmas.

15.07.2014 08:31
Par holesterīnu uzzināju vakar un tas mani izsita no sliedēm. Saldumus nelietoju gadiem, ar gaļu neaizraujos un trekniem ēdieniem tāpat. nesaprotu no kā man holesterīns,ja visu laiku man ārsti ir uzsvēruši,ka man tas ir pat par zemu. pašreiz ir liela neziņa- nezinu ko drīkstu ēst vai ne. dodiet padomus:)
15.07.2014 16:15
Izklausās kaut kā neticami, ka visu laiku teju pazemināts, bet tagad paaugstināts. Vai būtiski vai arī nedaudz?
16.03.2013 15:42
Apmēram to visu augšminēto ievēroju arī es,vienīgi ik pārrītus vingroju,ēdienam mazliet pievienoju linsēklas.Mēnesi lietoju Krila eļļu.Bija liels pārsteigums,kad triju mēnešu laikā no 6,6 nokrita uz 4,6.Zāles nekad neesmu lietojusi.Saprotu,ka tā ir jāturpina .Tas nemaz nav tik neiespējami,jo es smagu darbu nestrādāju un man nav jāēd kā mežstrādniekam.
15.07.2014 11:41
Pašreiz pagaidīšu ko ārsts teiks- un varbūt man arī pietiks ar kādām krila eļļām vai tml.esmu manikīre-kāds fizisks darbs:)))
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv