Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Jūlijs Vārda dienas Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda
Autors: Inese Millere, stresa menedžmenta koučs
Ilustrācija: http://weightlossvillage.com
Pievienots: 27.05.2013.

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu!

04.06.2014 22:42
Pilnigi noteikti zinu, ka domam ir liels speks. Es par tadu lietu ka celulits, piemeram, vispar nedomaju. Un man vina nav.
Kad ieprieks , biju jaunaka, tiesam biju par to satraukusies un tad ari tas man bija. Lidzko sac domat, esmu resna, esmu ne tada sada, tad tu to ari piesauc. Sac sev patikt , sac domat pozitivi un viss notiks! Edu veseligi un ari kadreiz ne tik. Nekad nedomaju par kilogramiem, bet to ka jutos. Gribas est edu, negribas needu. Domas materializejas!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv