Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: flickr.com
Pievienots: 06.09.2010.

Vai zināji, ka cilvēki šobrīd ēd gaļu divreiz vairāk nekā pirms 50 gadiem? Tas nav ne veselīgi, ne ekoloģiski. Cik bieži ieteicams uzturā lietot gaļu? - skaidro...

Gaļu nav ieteicams ēst katru dienu. Pietiks, ja 3 līdz 4 dienas nedēļā vienā ēdienreizē baudīsi kvalitatīvu gaļas ēdienu.
06.09.2010 11:40
Pilnīgi piekrītu, ka cīsiņi un desas satur visu ko, tikai ne gaļu. Baigi rūpīgi jāizvēlas, ko pirkt, lai dabūtu gaļas cīsiņu, ne papīra cīsiņu ar garšvielām.
06.09.2010 10:17
Esmu lasījusi, ka tie, kas ēdot daudz gaļu, "pūst" no iekšpuses. Notiek pūšanas process, tāpēc arī slimo ar kuņģa un zarnu problēmām. Nezinu gan, cik tad daudz gaļa jāēd, lai tā notiktu. Ēdu gaļu diezgan bieži, tāpat zupās kādu frikadelīti izvāru, ribiņas, kotletes un karbonādes, desiņas, nu gandrīz katru dienu sanāk gaļa, varbūt arī nav labi, bet ja nebūs ēdienreizē gaļa, vīram nebūs ko ēst! Nav iespējams iemānīt viņam tikai salātus, būs acis izplestas izbrīnā! :)
06.09.2010 10:12
Piekrītu, ka gaļas patēriņu vajadzētu ierobežot. Pati ēdu vidēji reizi nedēļā, vasarā varbūt pat retāk. Kāpēc uzskatu, ka nevajag tik daudz ēst gaļu? Tam vairāk tāds ezotērisks skaidrojums - piekrītu, ka intensīvi gaļēdāji ir agresīvāki par pārējiem. Un manā skatījumā nebūtu arī normāli, ka mēs nespētu mainīt savus paradumus, kā rezultātā sāktu ēst mākslīgo gaļu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv