Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  20. Februāris Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts
Autors: Eva Kataja, uztura speciāliste
Ilustrācija: flickr.com
Pievienots: 16.01.2015.

Sievietes salasās dažādus rakstus, apmainās ar pieredzi un pēc tam sāk ieviest izmaiņas savā dzīvē. Sekas mēdz būt dažādas...

19.01.2015 07:16
pētījumus jāmeklē zinātniskā literatūrā,bet ne šeit
16.01.2015 16:45
Man ir jautājums- vai Jūs esat lasījusi pēdējā laikā izdotās grāmatas - Ķīnas pētījumu un Ēst, lai dzīvotu? Tās jau nu nav sarakstījuši nekādi amatieri, bet zinātnieki, ārsti un tajās visās kā viens apgalvots- dzīvnieku valsts produktus tiešām labāk izslēgt no ēdienkartes.Kā Jūs to komuentējat? Kāpēc dzīvnieku valsts produkti- gaļas un piena produkti ir tik neaizstājami, Jūsuprāt,ka nevar iztikt ar graudaugiem, dārzeņiem, augļiem, sēklām utt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv