Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: Divi Gani
Ilustrācija: privātā arhīva foto
Pievienots: 06.05.2015.

Onkoloģe Sarmīte Baltkāje ar krūts vēzi saskārusies, ne tikai ārstējot pacientes. Pirms 10 gadiem tas tika diagnosticēts arī viņai, kā rezultātā tika noņemta krūts.

14.06.2015 12:56
zuzītei-var jau būt,ka kaut kādā mērā atvieglo stāvokli,bet bet pirmā lieta=steigšus pie ārsta
09.06.2015 14:19
Ak,mīļās meitenes!Esmu nesen izlasījusi 2 foršas grāmatas, ko iesaku arī citiem: Lappo"POčemu my tak malo živjom?" un Telesforas Laukjavičus, Sergeja Kuzņecova "Jonizēts ūdens . Dzīve bez slimībām". Pirmajā ir Baltkrievijas ārstu pieredze onkoloģisko atveseļošanā stacionārā, sekojot pH līdzsvara maiņai: no skābiem stāvokļiem uz vāji sārmaino starpšūnu vidē, bezgaļas diētai, augu sastāva"dolgoļetije" lietošanai, attīrīšanas procedūrām un ... dzerot dzīvu, jonizētu pH sārmainu ūdeni. Bez staru, ķīmijterapijām.Letalitātes nav, ir ilgāks vai ātrāks atveseļošanās periods bez ķirurģiskas iejaukšanās...Neticami, vai ne? Es gan ticu-nav pamata neticēt. Dabā ir viss, lai mēs būtu veseli! Grāmata Rēriha vai Viedas grāmatnīcās. Otrajā runāts par to pašu pH līdzsvara uzturēšanu, par bufersistēmām organismā, cēloņiem, kāpēc tās nobrūk,par to, kā sārmainais jonizētais ūdens palīdz pie dažādām diagnozēm. Viens, ko noteikti zinu-jāizbeidz lietot 48, 24 st. dezidoranti, kas tik ļoti veinojami krūts onkoloģijas gadījumos(Ja sviedri nepatīkami ož, steidzīgi jātīra limfa nevis jāaiztaisa ciet limfmezgli!). Man šīs grāmatas ir, varu padalīties!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv