Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  2. Aprīlis Vārda dienas Irmgarde
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 25.11.2009.

Ārpusstacionāra dzemdības jeb mājdzemdības kļūst populārākas, tomēr joprojām par šo tēmu sabiedrībā valda vairāk stereotipu un mītu, nekā patiesības. Kas jāzina, ja...

Ir aprēķināts, ka dzemdību slodze līdzinās 200 kg pacelšanai septiņu metru augstumā vai arī 60 kilometru garam maratonam.
12.09.2010 15:18
NEKAD NEDZEMDĒ MĀJĀS, TĀ IR TOTĀLA MUĻĶĪBA UN PAT NOZIEGUMS PRET SEVI UN BĒRNU!
16.01.2010 12:24
vareetu padomaat, ka dezurejosajai vecmaatei, ja vairakas dzemdetajas, nav jaadalaas daljaas. mana Stradinju pieredze - kamer blaaveejai zaalee leekaaja apkaart, es pirmsdzemdibu palata pati dzemdeju.
15.01.2010 19:56
visu jau var gribēt, mieru, sveces, bet pēc tā ārstu, vecmāšu, māsiņu, vēlāk arī sanitāru burziņa, kas notika manās samērā sarežģītajās dzemdībās, kur bērnam tik viegli negāja arī pēc piedzimšanas - paldies, ka bija iespēja dzemdēt Stradiņos, kur bērnam varēja uzreiz palīdzēt. Jautājums - kas notiek tad, kad placenta jādzemdē, sieviete stipri asiņo, bet bērns piedzimstot tik nomocījies, ka negrib pat ne elpot - tur jau mājdzemdību vecmātei jādalās 2 daļās. Vecmāte pēc dzemdībām pateica, ka esmu "Stradiņu kontingents".
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv