Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  9. Augusts Vārda dienas Genoveva, Madara
Autors: Laila
Pievienots: 11.07.2011.

Laila (30) atsaukusies akcijai "Pastāsti un izglāb citu sieviešu ...

"Neviens nevar arī pateikt, vai to vīrusu esmu no vīra dabūjusi vai kāda cita, tāpēc tagad baidos ar vīru gulēt., jo vīriešiem to nevar noteikt. Nevar arī pārbaudīt vīru, vai viņam tas ir vai nav..." Foto- weheartit.com
15.08.2011 15:58
Otina, pilnigi piekritu, shis slimibas rodas no aizvainojumiem un dusmam pret viriesiem, vajag tikai pameklet iemeslus. un, runa nav tikai par viru vai miloto cilveku, bet ari tevu vai citu radinieku. par shim lietam raksta daudz un dikti.
15.08.2011 10:41
1) Īsti nav skaidrs kādēļ vēl vairāk jābojā attiecības, kas jau tāpat ir sabojātas?
2) Neesmu mediķis, bet ārste man stāstīja, ka esot veikti pētījumi un liela daļa no šiem vēžiem, kas veidojas sievietēm tā sakot "sieviešu līnijās" esot no tā, ka aizvainotas un pazemotas kā sievietes (iespējams krāpšana ģimenē bijusi vai tml.). Bet tas nav likums, ka obligāti tā ir bijis jābūt, droši vien vēl n-tie iemesli var būt kādēļ notiek tā kā notiek. Arī slavenā dziedniece Vanga savulaik teica, ka sievietēm sieviešu problēmas visbiežāk rodas no dažādiem aizvainojumiem, nesaskaņām utt., no kuriem nespēj atbrīvoties un tikt vaļā.
3) Novēlu veiksmi, izturību un pacietību sevis ārstēšanā un dzīves sakārtošanā! Turies!!!
20.07.2011 14:24
Vakcīnas cenas ir ievērojami kritušās

http://vc4.lv/pub/index.php?id=481
13.07.2011 15:16
Piekrītu Annijas teiktajam un silti iesaku izlasīt Siņeļņikova grāmatu "возлюби болезнь свою". Esmu pārliecināta, ka izlasot šo grāmatu tu tiksi galā ne tikai ar slimību, bet arī nokārtosi savas attiecības ar vīru. stāstīt par grāmatā teikto te ir lieki, jo tas ir jāizlasa katram pašam un jāizdara secinājumi. Lai tev veicas un galvenais nepadodies :)
12.07.2011 11:30
noteikti izlasi kādu Siņeļņikova, Luīzes Heijas vai Lazareva grāmatu par šīm lietām. Tad zināsi, kā izvairīties no slimības atgriešanās.
http://www.sievietespasaule.lv/ezoteriskais_slimibu_skaidrojums te ir nedaudzieskatam.
No savas pieredzes saku, var tikt galā ar visdažādākajām slimībām.
11.07.2011 15:31
Njā, tad gan tas ir ļoti nopietni. Biju iedomājusies, ka reiz sastopoties ar šo vīrusu izveidojas imunitāte līdzīgi kā citu vakcinējamo slimību gadījumā.
11.07.2011 14:01
Nata, diemžēl tā ir- ja sievietei patoloģiskās šūnas ir izoperētas,viņa atkal var inficēties un no sava vīra atkal dabūt, protams, ja viņam ir šis cilvēka papilomas vīruss. Vīrieši ir šī vīrusa nēsātāji, un parasti partneriem ir vienas un tās pašas infekcijas. Par to stāsta arī onkoloģe-ginekoloģe Ella Ņesterenko šajā rakstiņā: http://www.sievietespasaule.lv/onkologes_atbildes_dzemdes_kakla_veza_arstesana
11.07.2011 11:51
Man tikai radās jautājums, vai tad, ja sievietei vienreiz ir konstatēta šī cin stadija (viņa ir dabūjusi vienreiz šo vīrusu), vai tā var atgriezties? Nu vai tiešām ir tā, ka viņa vairs nevar mīlēties ar savu vīrieti (ja viņam ir bijusi šī infekcija vai viņš katrā dzimumakta laikā nodod to sievietei vai arī sieviete kļūst savā ziņā imūna)?
11.07.2011 11:48
Turies, Laila! No tavas vēstules noprotams, ka galvā joprojām valda apjukums. Šķiet, ka pret pašas gribu esi ierauta spēlē, kurā nezini, kas sekos aiz nākamā pagrieziena. Ceru, ka tev izdosies šo slimību uzveikt un arī attiecībās viss sakārtosies ar šo cilvēku vai varbūt iepazīstot kādu citu!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv