Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  2. Jūnijs Vārda dienas Emma, Lība
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 26.01.2010.

Dzemdes kakla vēzis ir pasaulē un Latvijā otrais izplatītākais ļaundabīgais audzējs sievietēm līdz 45 gadu vecumam. Lai pasargātu sevi, pirmais solis ir zināt, kā rodas...

Ikviena sieviete, neatkarīgi no vecuma, savas seksuālās dzīves laikā ir pakļauta riskam inficēties ar cilvēka papilomas vīrusu, kas izraisa dzemdes kakla vēzi.
17.02.2013 01:20
vai ar dzemdes kaklavezi var infiveties dussa kura iepriekss ir mazgajusies cita inficejusies sieviete ?
26.01.2010 16:43
Vai tikai šis nav atkal tas gadījums, kad vīrietis aplipina sievieti - viņam nekas, bet sievietei iespējams vēzis var rasties!?
26.01.2010 16:03
Ja sapratu pareizi, tad vislielākais risks ir tām sievietēm, kurām ir vai ir bijuši vairāki seksa partneri?
26.01.2010 12:09
Vai šis vīruss skar tikai sievietes? Vai ja sievietei ir HPV vai jau dzemdes kakla vēzis, tad viņa var inficēt vīrieti? Vai vajag atturēties no sexa? Vai vīrietim HPV arī ir kaitīgs vai viņam nekas nedraud?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv