Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: pregnancyandbaby.com, no privātā arhīva
Pievienots: 07.10.2013.

Man bija kauns atzīt, ka netieku galā, ka bērns mani tracina, ka brīžos, kad viņš raud, man gribās aizbēgt iespējami tālāk. Biju pārliecināta, ka viņš nomirs.

27.01.2014 12:20
Tev ir vajadzīga psihiatra palīdzība!
27.01.2014 19:17
būtu lasījusi rūpīgāk, redzēju, ka autore arī ir meklējusi palīdzību pie speciālistiem :(( ka tik izteikties...
17.02.2014 17:22
Tev taisnība. Bija man vajadzīga palīdzība un to saņēmu.
13.11.2013 17:37
Paldies par labajiem vārdiem :)
Pārējiem - nenosodiet. To darīt ir tik viegli. Es neizvēlējos saslimt ar pēcdzemdību depresiju un ar pārlieku komfortu tam nav nekāda sakara. Diemžēl...
08.10.2013 14:02
Es pilnībā piekrītu tam,ka mūsdienās kaut kas nogājis greizi - kā tā var būt,ka visas tik dabiskās lietas, kas mums dotsa no dabas un kuras mūs usenčiem nesagādāja nekādas grūtības, rada mūsdienu sievietei šausmas un mokas- dzemdības, krūts barošana, mazuļa auklēšana..lietas,kas sievietei dotas no dabas, bet kur tās ir pazudušas??? ES domāju,ka nedrīkst vainot vienu individuālu sievieti, te jāvaiono sabiedrība,kas acīmredzot ir "slima" -jo,ja šādā sabiedrībā dzīvojot sievietēm grūtības sāk sagādāt pašas dabiskākās,patiesākās lietas,kas no Dabas mums dotas, tad tāda sabiedrība nav pastāvēt spējīga..vienīgais,kovaram darīt, ir mēģināt atsijāt, kuras leitas mums uzspiedusi sabiedrība un šī kultūra un kuras mums nāk no sirds dziļumiem, no mūsu instinktiem,ko mums dāvājusi Daba un ieklausīties tikai tajos padomos,ko mums sirds saka, nevis māmiņu forumi, padomju laikā audzinātās omes un citi "gudri" cilvēki.
08.10.2013 12:44
Šausmīgi! Tieši bērna pirmajā dzīves gadā, kad viņam visvairāk nepieciešama mātes mīlestība! Tas līdzinās dzīvei bērnu namā, kur esi apkopts, paēdināts, bet nemīlēts. Tieši zīdaiņa vecumā veidojas piesaiste, kuras trūkums vēlākos gados rada daudz sarežģījumu bērnu-vecāku starpā. Augstais pēcdzemdību depresijas procents liecina par to, ka mūsdienās, kad sievietēm jau no mazām dienām tiek potēti kaut kādi mistiski skaistuma un saldās dzīves standarti, attiecību modeļi utt., tiek atņemti dabas dotie instinkti, gluži kā nebrīvē augušiem dzīvniekiem. Sieviete pati sevi ieliek būrī - 90-60-90, partneri, studijas, karjera, vīrs, māja, mašīna, bērns... Ja kaut kas noiet greizi, depresija klāt. Pārliekais komforts cilvēku padara vāju.
08.10.2013 13:57
Nu nevajag jau arī tik šausmīgi pārspīlēt, nav jau tā,ka tagad viss ir nokavēts attiecībās ar mazo..viņam vēl ilgi vajadzēs mīlestību un mammas tuvību, mamma ar mīlošu un rūpīgu gādību vēl var saglābt ļoti daudz ko. Šādi nosodījumi- ārprāts,cik šausmīgi, kā nabaga bērns jūtās utt., tikai vēl vairāk var padarīt mātes tramīgas, tāpēc nevajag tā uzbrukt.
07.10.2013 19:47
Tiesam milzigs prieks,ka esi tur,kur esi-Tu vari pateikt savam berninam,ka loti vinu mili!Savam mazulim Tu vienmer busi labaka,milaka,skaistaka MAMMA :)Neparmet sev,dzivo sodien :) Vel ir laiks izradit savu milestibu savam kiparam...vismaz gadi 12 :D Nu lidz bridim,kad saks intereset draugi,meitenes utt.Lai veicas!!!
07.10.2013 16:56
Pirmais gads pēc dēla piedzimšanas patiešām bija smags. Baigā nedrošība, ka izdarīsi kaut ko nepareizi.
Ceru tev viss izdosies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv