Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  17. Februāris Vārda dienas Donats, Konstance
Autors: Laura Caune, speciāli SievietesPasaulei
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 25.06.2014.

Bieži grūtnieces kļūst aizmāršīgākas - aizmirst, ko pašas teikušas vai nevar atcerēties, kur nolikušas lietas. Kādēļ tā notiek?

21.12.2017 14:50
Man arī gadās aizmirst te vienu lietu, te citu. Es gan to sauktu par aizmāršību, bet izskaidrotu ar to, ka ir paaugstināta emocionalitāte. Pati piedzīvoju kāpumus un kritumus, dzīvoju uz robežas ar depresiju. Sākumā pārdzīvoju katru kļūdu, aizmāršību, bet nu jau uztveru kā normu, nu ja kādam tas sagādā rūpes, tad, lai viņš arī rūpējas :) Man savu rūpju un pārdzīvojumu gana. Pirmo divu grūtniecību laikā nekas līdzīgs, nu vismaz tik izteikti, nebija... Laikam vecums dara savu.
26.06.2014 09:52
nevajag izdomāt to kā nav,visi kādreiz kautko aizmirst
26.06.2014 08:59
es ar neko tādu neatceros, vai tik tas sindroms nav tādām, kas "pa gaisu". Un arī neesot stāvoklī gadād reizes, dienas, kad viss tiek aizmirsts, sajaukts. Atkal mēģina kaut ko iegrūst zem grūtniecības sindromiem
25.06.2014 11:43
neko tādu neatceros...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv