Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Autors: Evija
Pievienots: 18.07.2011.

"Devos uz nākamo pārbaudi, kur man veica biopsiju, un vēl pēc nedēļas man jau paziņoja, ka man esot CIN 2 vieglā formā. Visa sāku trīcēt!"- Evijas vēstule, iesūtīta...

"Ceru, ka viss būs labi. Nekas patīkams tas nav, visu laiku apziņā ir tā doma- „ja nu tomēr ir..” - tā Evija.
07.09.2012 14:45
man ieprieks onkocitologija bija vienmer norma. ginekologu apmekleju regulari. un tad peksni paliku stavokli. ginekologs nema dazadas analizes,bet onkocitologiju nenema,pec 6menesiem izdomaja panemt un rezultats bija cin2/cin3. man bija asaras acis. domaju dzive jau beiguses un taja laika vel zem sirds man bernins bija. nosutija man pie onkologa. apskatot dzemdes kaklu teica uztraukumam nav pamata,iekaisis ir bet ne tik loti. teica pec dzemdibam taisis konizaciju. piedzima man meitina pec 6nedelam gaju atkal uz analizem gan citologiju gan biopsiju. un cin vairs nebija. biju soka. arsts teica,ka ta medzot notikt,ka grutniecibas laika imunitate pasliktinas un cin paradas. vel veicot HPV virusa analizes atklajas 6onkogenie tipi pozitivi. man vini ir un pat nenojautu.jau gadiem. mani turpmakie izmeklejumi ir regularas analizes,jo sie virusi ir ieksa tad jebkura laika tie var atkal uzpeldet. arsts saka ka poteties nav verts,ja esi vecaks par 26gadiem. katram arstam savs viedoklis. paslaik gaidu otru berninu un dzivoju visu laiku nezina ja nu , ja nu tomer......tapec meitenes ejiet pie ginekologa un vienmer prasiet onkocitologas parbaudi. it ipasi grutniecibas laika. es tam visam ar esmu izgajusi cauri.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv