Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Marin,Freedigitalphotos.net
Pievienots: 05.06.2014.

Iedomājieties izvēli - izņemt dzemdi vai atstāt, bet turpināt mocīties ar smagiem simptomiem? Skan briesmīgi, bet ļoti daudzām sievietēm nākas to izdarīt.

„Man vienmēr bijušas izteikti stipras mēnešreizes. Domāju, ka tas ir pilnīgi normāli, līdz tās kļuva arvien garākas un mainīt tamponus vajadzēja katras 40 – 60 minūtes. Naktīs es gulēju uz vairākiem dvieļiem, liku modinātāju ik pēc pāris stundām, lai nomainītu tamponu un dvieļus," stāsta Anna, kura domāja,ka ir viena no tām sievietēm, kurai vienkārši ir spēcīgas mēnešreizes. Tomēr izrādījās- vainojama ir dzemdes mioma.
14.06.2014 20:49
Man 41, trīs pēdējos gadus- murgs ne dzīve, tieši stiprās asiņošanas dēļ. Atklājās , ka ir mioma. Kopā ar ārsti nolēmām apturēt tās augšanu ar MIRĒNU, taču - efekta praktiski nekāda. Pēc 1,5 gaiem spirāle, miomai augot ,izkrīt. Asiņošana tāda, ka ar ātrajiem aizved uz slimnīcu. Seko operācija, nav ne miomas, ne dzemdes. Toties tagad (10 mēn,)pēc operācijas jūtos brīnišķīgi - ce'loju, sauļojos un nestresoju par asins peļķēm. Tā ka, meitenes, nevelciet garumā, jo mioma jau nav ābols, kas sažūs, samazināsies, izgaisīs...
09.06.2014 10:29
Vai tiešām vieglāk nav aiziet pie ārsta,speciālista nevis visu risināt publiski
te - internetā !!! Kas tās beidzamajā laikā ir - viena dzemdē (video ievieto),
otrai vēl kādas problēmas! Tak dariet to tur,kur tas ir jādara! Saulē pārkarsāt?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv