Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 27.01.2010.

Kā iespējams sevi pasargāt no dzemdes kakla vēža? Ar regulārām pārbaudēm jeb skrīningu un vakcīnu. Uzzini vairāk par šīm abām profilakses metodēm!

Parūpējies arī par savu meitu! Lai novērstu inficēšanos ar dzemdes kakla vēzi izraisošajiem cilvēka papilomas vīrusa tipiem, vakcinācija tiek rekomendēta vēl pirms dzimumdzīves sākuma. Ar šī gada septembri valsts uzsāks bezmaksas 12 gadus vecu meiteņu vakcinēšanu.
20.05.2011 01:30
Iesaku iepazīties ar to, ko par šo vakcīnu saka un kāda ir pieredze citur pasaulē:
http://www.nvic.org/Vaccines-and-Diseases/hpv.aspx
02.02.2010 12:27
vai var vakcinēties arī 50 gados?
27.01.2010 18:46
Esmu pret vakcinaciju. Tas ir regularu parbauzu jautajums, un galu gala - ka mes zinam, vezis rodas no pasaules uzskata, aizvainojuma, ne jau no viirusa. tas ir kartejais farmacijas bullshits
27.01.2010 14:00
Jā, dārgs pasākums. Taču es neatbalstu, ka to vajadzētu apmaksāt valstij. Jo tomēr katras sievietes pamata pienāums ir regulāri (vismaz reizi gadā) doties pie ginekologa uz proflaktiskajām pārbaudēm. Ja sieviete to nevīžo, nu par ko tad mēs vēl runājam!
27.01.2010 13:46
Tiešām dārga. Ja trīs reizes ir pote, tad katru reizi ap 80 latiem jāmaksā. Šais laikos šaubos, vai kāds var atļauties tādu naudiņu. Vismaz es nevaru un man apkārt arī nevienā ģimenē sieviete to nespētu nosegt. Mums knapi pietiek komunālajiem, pārtikai un transportam, pat lai iegādātos jaunus apavus saplīsušo vietā ir jāplāno un jāpakrāj...
27.01.2010 11:52
Nu moins! Cik tā vakcīna dārga!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv