Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Autors: Una Kraukle, psiholoģe
Pievienots: 14.06.2010.

No migrēnas visbiežāk cieš tieši sievietes. Psiholoģe Una Kraukle uzskata, ka migrēna ir novēršama un ar to nav jāiemācās...

Būtībā migrēna ir atnākusi cilvēku apturēt, lai tas neturpinātu tās pašiznīcinošās darbības, ko šobrīd piekopj. Migrēna tiek nopelnīta, darot sev pāri - uzskata U.Kraukle. Foto- flickr.com
14.06.2010 19:02
Atbilde Evijai! Ja atbilst vairāki simptomi, iespējams, ka ir lietderīgi doties pie ārsta un uzstādīt precīzu diaganozi.Un tad jau tālāk izlemt, tieši kādā veidā sev palīdzēt.
14.06.2010 18:58
Autore patiešām neko nejauc, un runā ļoti konkrēti par migrēnu. Un raksts ir tieši par steriotipa- "to cilvēks nevar iespaidot. Tas viss sākas pēkšņi..."- laušanu. Izvēle gan ir katra paša rokās, ticēt man vai nē. Ar Vitu labprāt padiskutētu privāti. Mans e-pasts una.777@inbox.lv
14.06.2010 15:27
Hm, man vairāki simptomi atbilst... Vai tiešām cilvēkam varētu būt migrēna un viņš to pat nezinātu?
14.06.2010 14:01
Šeit autore migrēnu jauc ar parastām galvassāpēm, kam par iemeslu var būt stress, neizgulēšanās utt. Nu bet kas saistās tiešām ar migrēnu (šī aura, mirgošana gar acīm, redzes pasliktināšanās, vemšana un tad galvassāpes) - to cilvēks nevar iespaidot. Tas viss sākas pēkšņi.
14.06.2010 11:19
Nekad ar šādu problēmu neesmu sirgusi. Bet, redzot, kā tā izpaužas un ietekmē manas paziņas, klusībā laikam priecājos, ka šo problēmu vaigā nepazīstu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv