Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  11. Augusts Vārda dienas Liega, Olga, Zigita, Zita
Autors: Benu aptieka
Ilustrācija: flic, CC - Mateus Lunardi Dutra
Pievienots: 23.09.2014.

Lai gan visi zinām, ka labs un kvalitatīvs miegs ir neatņemama stipras veselības sastāvdaļa, ne vienmēr izdodas nogulēt vēlamās 7-9 stundas. 

23.09.2014 23:22
10 km paataigas pa kalniem, veelams lietus laikaa un nekaadu probleemu ar miegu!
23.09.2014 21:20
Miegu ieteiktu sakārtot tikai ar dažādiem dabīgiem līdzekļiem, jo tās ir sekas, kad kaut kas cits nav kārtībā mūsu organismā un galvā, jārisina cēlonis. Pēc pieredzes varu teikt, ka no miega zālēm ir jābaidās, pieradums un blakusefekti ir lielākajai daļai. Tas ir ļoooti īslaicīgs risinājums.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv