Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  4. Jūnijs Vārda dienas Elfrīda, Sindija, Sintija
Autors: Konsultē Dr.Andris Veselovskis
Pievienots: 12.10.2011.

Mainoties gadalaikiem un dienām kļūstot tumšākām, daudzi saskaras ar tā dēvēto rudens depresiju. Visbiežāk tā novērojama 18 līdz 30 vecumu sasniegušajiem,...

Lai gan dienas kļūst tumšākas un ir viegli ļauties grūtsirdībai, mēģini rast burvību arī šajā gadalaikā! Foto-Gettyimages
18.11.2012 16:51
visvienkarsakais panemiens ir sevi lutinat.Uzvarit garsigu augu teju un pasniegt sev skaista kruze.Pazvanit draudzenem,palasit gramatu,ja gribas gulet,tad izguleties cik gribas un neko sev neparmest,jo pienakumi mums liks atkal celties un iet.
13.10.2011 10:44
Par 100% piekrītu Ievai! Dažreiz sevi vienkārši ir jāpiespiež ar varu. Pēc tam pateiksi pati sev paldies.
12.10.2011 23:29
Jā, tas ir pēdējais, ko gribas darīt grūtos brīžos, tomēr reizēm ir lietas jādara mehāniski. Jāpiespiež sevi smaidīt, jāpiespiež sākt kustēties, jāpiespiež iziet ārā, nevis sēdēt nesaklātā gultā, jāpiespiež pagatavot savu mīļāko ēdienu utt. Tad, kad tas tiek izdarīts, situācija uzlabojas un mēs nodomājam - cik labi, ka izdarīju to un to, palika vieglāk. Bet, lai līdz tam nonāktu, sevi ir jāpiespiež, vārda tiešā nozīmē, jāpiespiež.
12.10.2011 23:03
ja ir depresija, tad kāda vēl smaidīšana? tas ir pēdējais, ko tādos brīžos gribas darīt. nejēdzīgs padoms.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv