Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Iepriekšējā Nākošā
Pievienots: 12.01.2011.

Ziemas periodā biežāk par sevi atgādina vairākas pēdu problēmas, viena no tām - kārpas: samērā vienkārša veselības problēma, tomēr tās bieži tiek ārstētas...

Parādoties nelielam, sāpīgam veidojumam uz pēdas, visbiežāk tiek pieņemts, ka tā ir varžacs. Un tur arī sākas problēma - ārstējot kārpas ar varžacs metodēm, stāvoklis tikai pasliktinās. Tad kā tās atšķirt? Foto- Getty Images
21.07.2014 15:14
Sveiki. Izlasot jūsu kometārus,kur problēmas ar kārpām un varžaciem...Uzdrīkstos jums ieteik Tautas medecīnas efektīvo līdzekli..Loti efektīvi palīdz..STRUTENE..augs kurš spēj REĀLI izārstēt..Kur to atrast..Pļavās..Atpazīt var mazas dzeltenas lapiņas,nogriežot kātiņu..viducīs ir dzeltens..Saplūciet..mājās sagrižiet..un ieliekiet bļodā..aplejiet ar vārdošu udeni...vismaz kādu stndu lai ievelkās..ūdens paliks dzeltens.tiem kuriem kārpas vai varžacis ir uz pēdās..Tad min 20..mērcējiet kājas.TĀ DARĪT NO RĪTA..UN PIRMS GULĒT IEŠANAS..vismaz trīs nedēļas.PA DIENU..PAŅEMIET STRUTENES KĀTIŅU..UN IZPILINIET DZELTENUMU UN KĀRPAS VAI VARŽACI....UN UZLIECIET LEIKOPLASTERI...efekts būs redzems jau pēc 10 dienām..Tas jādara ar tiem kuriem kārpa vai varžacis atrodās citur....tAS JĀDARA NEMAZĀK KĀ 30 DIENAS..Ja nau slinkums..var arī likt kopresi uz nakti...Tikai apsiniet ar parasto PIEMĒRAM partikas masiņu...Lai nesasmērētu gūltas veļu..
18.01.2011 23:00
njā, ar žileti, ir gan prātiņš cilvēkam..
18.01.2011 19:23
Nu vai zini, laikam tikai vīrietis var uzdot tādu jautājumu. Griezt kārpas ar žileti, tas taču ir tik nežēlīgi. Cilvēktiesību pārkāpums pašam pret sevi!
18.01.2011 16:33
Ģediminam:
Noteikti neiesaku apgriezt kārpas ar žileti. Tādējādi var iedzīvoties ne vien jūsu minētajā, bet arī daudz nopietnākās problēmās.
13.01.2011 23:45
Ja kārpu apgriež ar žileti - vai tad var infekciju izplatīt tālāk ?
13.01.2011 17:39
Atbilde Hantelei":
Šāda situācija var veidoties,ja konkrētā pēdas apvidū ir ilgstoši palielināta slodze (cieši, neērti apavi, defekti apavu iekšpusē u.c.)Iesākumā veidojas tulzna, bet ilgstoša spiediena rezultātā veidojas varžacs.
13.01.2011 13:03
Kā lai saprot, kad parasta tulzna pārtapusi par varžaci? Vai tas ir viens un tas pats?
12.01.2011 19:09
Atbilde Zanei:
Iespējams Jums ir pazeminātas organisma aizsargspējas.
Kā jau rakstā minēju - slimība ir organismā. Tātad tas jāstiprina no iekšpuses. Imunitātei uzlabojoties, kārpas parasti izzūd bez speciālas ārstēšanas.
Lai ieteiktu konkrētus līdzekļus imunitātes sakārtošanai, nepieciešams pacientu redzēt un izvaicāt. Citādi var nevis palīdzēt, bet kaitēt. Nebūtu slikti pārrunāt šo problēmu ar savu ģimenes ārstu, kuram uzticaties.
12.01.2011 15:45
Man problēmas ar pēdām (varžacs, reiz arī kārpa) ir radušās tikai pēc galējām stresa situācijām. Stress bieži vien bijis jau garām, taču tikai tad parādījušās tā izraisītās novājinātās imunitātes problēmas.
Pēdējā reize bija pirms pusotra gada. Tad arī uzzināju, ka ir arī tādas pēdu kārpas. Līdz tam domāju, ka ir tikai tās uz rokām, kas metas. Nu jā, un pieļāvu to pašu kļūdu, ko daktere te jau minēja, sāku smērēt virsū varžacu šķidrumu, kas vienmēr līdz tam bija palīdzējis. Šajā gadījumā situācija bija ļoti mainīga - šķita, ka rodas tikai vairāk un vairāk varžacs saknes (patiesībā tie melnie punktiņi - asinsvadu kapilāri). Reiz aizgāju uz pedikīru, mana speciāliste paskatījās un teica, ka izskatās pēc kārpas. Ieteica pavisam citus līdzekļus un ļoti ātri tiku no tā nelabā veidojuma vaļā.
12.01.2011 13:56
Kas ir par iemeslu, ja kārpas metas bieži un atkārtoti? Un arī uz rokām un kājām?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv