Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  24. Septembris Vārda dienas Agris, Agrita
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 05.02.2010.

Slimība, par kuru neērti runāt, taču ar kuru dzīves laikā sastopas pat līdz 90% cilvēku, īpaša riska grupa ir sievietes. Hemoroīdi - kādēļ tie rodas un kā tos...

05.10.2019 14:21
Divas glāzes silta/karsta ūdens no rīta tukšā dūšā iespējams atrisinās tavu hemoroīdu problēmu. Rezultātiem būtu jābūt pēc 10 dienām.
Šo recepti izdzirdēju no sava paziņas, kuram ir bijuši asiņojoši hemoroīdi un tādā veidā viņš no tiem ticis vaļā. Man šādu asiņojošu hemoroīdu problēma bija regulāra jau vismaz 1.5 gada garumā. Izklausījās neticami, bet zaudēt nebija ko un nolēmu pamēģināt un pēc desmit dienām, kā nekas nebūtu bijis, kaite izgaisusi :)
Ja arī tu izmēģināsi šo neticamo terapiju un tev tā palīdzēs, lūdzu atgriezies šajā vietnē un to apstiprini, varbūt kopā palīdzēsim arī citiem. Esi vesels :)
01.11.2010 19:07
Balstoties Veselīga Uztura Skolas praksē, varam nopietni apgalvot: celulīts, hemoroīdi, astma, alerģijas un ādas problēmas ir dabas atriebība par apēstu ''nebarību'', to, kas mūsu organisma šūnām nav barība. Diemžēl tieši tādus produktus mēs varam nopirkt mūsu veikalos. Tieši tās ir civilizācijas slimības, kuras izsauc organisma piesārņojums!

Izrādās, ka aizcietējumu gadījumā nav vajadzīga reflektorā zarnu iztukšošana, curejas līdzekļi, klizmas, rektālās svecītes – nekas no tā. Skolas kursa gaitā, bez visa cita mēs iemācāmies palīdzēt savam organismam pašattīrīties, mūsos iesakņojas sapratne kas ir tukšie un kaitīgie produkti.

Mēs katru dienu ejam uz dušu, bet reti aizdomājamies par to, vai vajag attīrīt zarnas. 20 gadu vecumā cilvēka zarnu traktā jau atrodas apmēram no 3 līdz 5 kg ekskrementu. 25 gadu vecumā bārkstiņas jau par 75% ir netīras. Cilvēki ar lieko svaru (ja ir lieki vismaz 20 kg) sevī nēsā līdz pat 40 kg ekskrementu un akmeņu. Kad jūs katru dienu iemetat barības traktā taukainu ēdienu, pārāk daudz piena produktu, gaļu un citus produktus, kuri satur toksiskus elementus, barības traktā
uzkrājas pārtikas atkritumi. Ja jūs ļausiet šīm uztura atliekām uzkrāties jūsu zarnās, jūs cietīsiet no autointoksikācijas (pašsaindēšanās) – slimības, kuras rodas no metabolisma atlieku, atmirušo vai slimo audu vai sapuvušu produktu (kā gangrēnas laikā) uzsūkšanās zarnās. Toksīni var tikt pārnēsāti ar asinīm pa visu organismu un nokļūt jebkurā šūnā, izraisot dažādas slimības.Hroniskās organisma saindēšanās ar šlakvielām un toksīniem var novest arī pie : alerģijas un dažu produktu nepanesamības; ādas problēmām: pinnes, izsitumi, furunkuļi, akne...
Tās nav vienīgās slimības !

Lai pierakstītos uz VUS iepazīšanās nodarbību,
zvaniet: 29896140
aatooms@orb.lv
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv