Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  30. Oktobris Vārda dienas Adīna, Nadīna, Ulla
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaulei
Pievienots: 02.03.2011.

Vēderdejas piestāv visām sievietēm, jo ar seksu taču nodarbojas visas, vai ne? Taču tas nebūt nenozīmē, ka tās jāuztver kā kaut kas vulgārs. Vēderdejas atraisa...

Ko attīsta vēderdeja? Ritma, mākslas, skaistuma un seksualitātes izjūtas. Turklāt dejojot vēderdejas, var attālināt ķermeņa novecošanos. Foto- Alaskan Dude, CClicense
29.03.2012 13:27
viesi ii, Tu taču nevari gribēt, lai cilvēks, kas nepārstāv, nav iekšā šajā novirzienā, zinātu visas daudzās studijas, kur var apgūt vēderdeju.
28.03.2012 23:08
Beigās mulsina saraksts, kur apgūt vēderdejas.. Alegria kā parasti izceļas.
Zafira jā... bet pie populārajām vietām noteikti jābūt Auraj, Yallar studijai, Arrabia, Sausan un vēl citas. Tās noteikti ir populārākas par dažām te nosauktajām.
19.04.2011 21:21
Jā, arī es pēkšņi esmu "saslimusi" ar vēlmi iemācīties vēderdejas! Man šķiet, ka tās ļoti labi palīdz iepazīt savu ķermeni.
04.03.2011 15:02
Vienmēr esmu skatījusies uz vēdērdejotājām biški ar skaudību. Gribas tādu graciozitāti un vijīgumu, viņas tiešām izskatās ļoti sievišķīgas, un pat tās ar riepām un apaļumiem.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv