Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Autors: Iesaka Vivido Gym
Pievienots: 11.03.2013.

Lai vidukli varētu saukt par slaidu un vēderiņš kļūtu plakanāks vajadzēs pielietot atbilstošus „ieročus”.

11.03.2013 16:14
Patika doma: "Kontrolējiet vidukļa apmērus, un netraciniet sevi kāpjot uz svariem bez vajadzības". Tā tiešām ir! Svaru rādījums jau reiz ir nositis visu vēlēšanos turpināt labi iesākto. Tu ņemies un daries, bet svari nekust ne no vietas. Pat vēl trakāk- mistiskā veidā rāda svara pieaugumu, kaut pēc apģērba var just, ka viss iet uzlabo pusi.
Parēķināju sev vajadzīgās kalorijas. Viela pārdomām. Cipars sanāk dikten liels. Manuprāt. Droši vien jau, ka pareizs, bet man šķiet, ja katru dienu tādu bagātību triekšu iekšā, tieva nekad nepalikšu.
11.03.2013 10:18
Super :)Paskaitīju sev nepieciešamās kalorijas un nonācu pie secinājuma, ka vecajā uztura programmā varu ieviest korekcijas...tas nozīmē, ka drīkstu drusku pielikt klāt pie vecās uztura programmas, jo tagad esmu smagāka. Apaļajiem veicas ;)))
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv