Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 10.05.2010.

Vai zināji, ka tīrot paklāju ar putekļu sūcēju, tu 10 minūtēs sadedzini 40 kalorijas? Jā, kā kaloriju dedzinātājus lieliski var izmantot arī ikdienas mājas darbus!

Foto- flickr.com
10.05.2010 15:54
Ai, piedod, laikam kārtīgi neizlasīju :)
10.05.2010 12:30
Tu mani pārprati, es daru gandrīz visu no še minētā (automašīnu varbūt retāk mazgāju un logus 2x gadā), bet liekumiņi tomēr ir :)
10.05.2010 12:16
Kurš tad tavā vietā to visu dara? Vai esi viena no laimīgajām, ko apčubina vīrietis? :) Bet taisnība ir, pēc kārtīgas mājas ģenerāltīrīšanas, mugura slapja un sajūtas kā pēc aerobikas.
10.05.2010 12:11
Nu paskaitot, ko tikai visu no šī es nedaru, man nevajadzētu būt tiem 5kg plusā :) Bet diemžēl ir!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv