Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  31. Maijs Vārda dienas Alīda, Jūsma
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 27.04.2012.

Viss nepieciešamais, lai sportotu, ir dabā. Vairs nekādu atrunu, lai to nedarītu!

Foto-www.freshairfix.com
28.04.2012 19:06
Cik interesanti! :)
28.04.2012 11:22
Tiešām! Kārtējo reizi parādās, ka zem skaistiem vārdiem tiek paliktas vispārzināmas un vienkāršas lietas. Vēl tikai būtu jautri, ja ar šo kāds sāktu pelnīt naudu! :)
27.04.2012 19:32
Ko tik neizdomā! :) Mazi bērni jau šīs lietas dara automātiski- rotaļājoties laukā, skraidot, lēkājot, kāpelējot. Tik mums stīvajiem pieaugušajiem tas jāatgādina un vēl jānosauc par īpašu fitnesa veidu :))
Manā saprašanā tas savvaļas fitness nozīmē ļauties iekšējam bērnam- atkal kāpelēt kokos, lēkāt uz vienas kājas, skraidīt ar basām kājām un vienkārši baudīt dabu! Forši!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv