Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  5. Augusts Vārda dienas Arvils, Osvalds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: flickr.com
Pievienots: 10.05.2011.

Kamēr citi dārzeņi vēl dobēs tikai pamazām aug, redīsi mūs priecē jau salīdzinoši agri. Šis laiks jāizmanto un redīsi jāēd pilnām mutēm. Noskaidrosim, kādēļ...

Uzturā izmanto tikai nepāraugušus redīsus, kamēr tie mīksti, jo koksnaini redīsi ir grūti sagremojami. Un lapiņas nemet ārā, īpaši jauno redīsu lapiņas - var ēst gan redīsu saknes, gan lapiņas, kas neatpaliek vērtības ziņā.
17.04.2014 09:07
Kā mani fascinē, ka var ieteikt tik mākslīgi audzētu (izdzīvtu) nedabīgu pārtiku. Visi šie agrie mēsli ir ir pilni ar ķīmju jo neviens normāls augs nav spējīgs dabīgi izaugt tik agri. Uz priekšu bendēt savu veselīgu. Gastrlogi, alergologi tik gaida..
17.04.2014 09:10
Es gan jau tagad ēdu pašu siltumnīcā audzētus redīsus, tā jau katra izvēle- kur pirkt- lielveikalā vai pie zemniekiem vai pašam audzēt.
08.05.2014 18:29
100%
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv