Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: accipiter.hawk-conservancy.org
Pievienots: 27.04.2011.

Nātres, gārsas, pienenes - it kā nezāles, bet patiesībā vērtīgi garšaugi un dārzeņi -īstas dabas zāles!

Gārsās ir ļoti daudz C vitamīna. Uzturā lietojamas tikai jaunās gārsas lapiņas. Droši var likt klāt zupās, salātos, biezeņos.
09.05.2014 21:56
Blendēju nezāļu sulas un dzeru jau 2 gadu lieliski nostiprina organismu. Man patīk ka varu iziet un pie mājas saraut visu vajadzīgo.
27.04.2011 20:52
Esmu dzirdējusi par to, ka nātres neiet kopā ar alkoholu. Laikam caureja vai izsitumi varot uzmesties. Mani tomēr attur nātres.
Gaiļpiesīšus esmu ēdusi, garšo labi. Tagad gaidu, kad ziedēs. Lasīšu tējai un liksim klāt salātiem.
27.04.2011 13:43
A kāpēc nedrīkst ēst gaļu kopā ar nātrēm??????????????
27.04.2011 09:18
Šajās brīvdienās jau nobaudīju "nezāļu" salātus-pieneņu lapas, nātres, gārsas, lociņus, upeņu pumpurus. Visu smalki sagriezu, sajaucu kopā ar krējumu un vēl gurķīti iegriezu. SUPER! Nekad nebūtu iedomājusies, ka šāds salikums ir tik ļoti garšīgs!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv