Vārda dienu svin: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Brīnumainais dzintars. Vai pietiekami to novērtējam?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvija bieži tiek dēvēta par dzintarzemi un Baltijas jūras apskalotais krasts par dzintarkrastu. Dažreiz tas ir  caurspīdīgs, dažreiz blāvs, varbūt pat gandrīz balts vai zemes brūns – bet vienmēr ļoti skaists. Taču vai mēs paši pietiekami novērtējam dzintaru?

Dzintars un veselība
Daudzi dziednieki izmanto dzintaru un tiek uzskatīts, ka tā enerģētika nav ļoti spēcīga, taču tā ir ļoti iedarbīga. Tas kā skabargas, no ķermeņa izvelk dažādas kaites, pietiek tikai uzlikt dzintara gabaliņus uz slimās vietas.

Dzintars tīra organismu, atbrīvo to no negatīvās enerģijas un palīdz tam pašam sevi izārstēt.
Dzintars saved kārtībā nervu sistēmu un to pastāvīgi jānēsā depresīviem cilvēkiem. Arī tiem, kas varbūt pat kādreiz domājuši par pašnāvību.

Organisma vispārējai attīrīšanai un vairogdziedzera darbības normalizēšanai jānēsā dzintara krelles. Līdzīgi kā kastaņus, kabatā var turēt dzintara gabaliņus, pret kaulu un locītavu sāpēm. Kaklarota no neapstrādāta dzintara veicina galvas apasiņošanu un var atvieglot stāvokli tiem, kurus piemeklējusi osteohondroze.

Dzintara maģisko īpašību dēļ, tiek uzskatīts, ka tas vairo spēku un gara mundrumu, piesauc veiksmi un stiprina veselību, jauc nelabvēļu plānus un spēj pasargāt no ļaunas acs.
Ir teiciens, ka „Ja aizmigušai sievietei uz krūtīm uzliekot dzintaru, viņa miegā atzīstoties visos grēciņos”.

Dzintara rotas
Dzintars plaši tiek izmantots dažādās rotās – tas tiek iestrādāts auskaros, krellēs, gredzenos utt. Astrologi saka, ka dzintars jāiestrādā tikai zeltā vai varā – baltmetāli neesot dzintara mājas.

Ja dzintara rotas kļūst blāvas, tas nozīmē, ka saules akmens uzņēmis sevī valkātāja negatīvo enerģiju. Tāpēc reizi nedēļā dzintara rotaslietas, kas tiek valkātas ikdienā, vajag paturēt tekošā ūdenī.

Saules akmens jeb dzintars nes laimi Lauvas zīmē dzimušajiem un nav piemērots Strēlniekiem. Lauvas zvaigznājā dzimušajām sievietēm jānēsā aizsargi gredzenu un auskaru veidā, tie pasargā no noskaušanas. Vīriešiem Lauvām dzīvesspēka un intuīcijas pastiprināšanai jānēsā dzintara aproču pogas vai kaklasaišu sprādzes.

Dzintars skaistumkopšanā
Dzintara pūderi iegūst, saberžot sīkus dzintara graudiņus. Plānā kārtiņā uzkaisīts un viegli iemasēts uz attīrīta ķermeņa, tas veic ne tikai skrubja funkcijas, bet arī labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu. Tā reizē ir gan skaistumkopšanas procedūra, jo tiek aktivizēta šūnu atjaunošanās, gan organisma uzmundrināšana. Tiem, kam ir ļoti jutīga āda, labāk iegādāties jau rūpnieciski sasmalcinātu dzintara pūderi, jo pašu gatavotā tomēr var palikt arī kāds raupjāks gabals.

Dzintara smiltis ir mazliet raupjāk sastrādāti gabaliņi. Pēc rīta dušas ar tām vērts pamasēt plaukstas un pēdas. Lielākie dzintara gabali var tikt izmantoti pašmasāžai. Pēc mazgāšanās, kad āda tīra, ar tiem maigi izbraukā seju. Dzintaru var pielikt un paturēt trešās acs punktam starp uzacīm, tad virzīties uz augšu, vispirms apstājoties pie matu saknēm, tad, ik pa diviem centimetriem uzspiežot, tikt līdz avotiņam – saskarsmes kanālam ar augstākajiem spēkiem.
To var darīt gan uz sausas, gan pirtī izsildītas ādas. Pirtī gabaliņu vietā var izmantot arī sasildītus maisiņus, kas pildīti dzintara smiltīm.

Dzintaru var droši likt uz jebkuras vietas, kur vien prasās – uz maisiņiem zem acīm, grumbām, sasitumiem, sāpošām locītavām, bet visspēcīgāk tas sadarbojas ar otro – divu pirkstu attālumā zem nabas un piekto – kakla bedrītes – čakru.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Gunta Leona on

    Negatīvās enerģijas noņemšanai esot dzintara krelles jānēsā kādas 7 dienas un tad tās jāpatur, ieraktas zemē.

Atstāt Ziņu