Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: Līga Ozoliņa
Pievienots: 27.11.2009.

Pareiza stāja patlaban ir tikai līdz 20% bērnu, turklāt šim skaitlim ir tendence sarukt. Līkas muguras dēļ var rasties arī nopietnas veselības problēmas. Ko darīt...

Skaistas ziemas dienas tiek pavadītas nevis uz kalna trakojot ar citiem bērniem, bet gan pie televizora vai datora. Rezultātā muskuļi netiek trenēti un vairs nespēj noturēt mugurkaulu. Foto - stock.xchng
31.03.2010 13:49
Novērojums saistībā ar nepareizu stāju: Nereti jaunākie brāļi, kuri pāraug savus vecākos brāļus, mēdz staigāt salīkušu muguru, jo galvā viņiem ir iesēdies: "es taču esmu īsāks par savu vecāko brāli".
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv