Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Liene Valkovska
Pievienots: 19.03.2010.

Mājas mums liekas kā patvērums, tās saistās ar drošības sajūtu, taču ik gadu vidēji 3000 bērnu gūst traumas tieši mājoklī. Uzzini, kas jāievēro, lai mājoklis...

Šāda izskatās bērnam droša istaba. Paraugistabu varat apskatīt t/c Spice Home. Foto - Aigars Bokāns, speciāli SievietesPasaulei
31.03.2010 13:29
Ja skapjiem durvis nav aizslēdzamas, tad var izmantot mazās gumijas, kuras apsien ap rokturiem tā, ka durvis nevar attaisīt. Lēti un iedarbīgi.
30.03.2010 15:21
Jā, Anda, pilnībā tev piekrītu! Cik nav dzirdēts par šādiem nelaimīgiem gadījumiem, vienmēr nodomāju, ka tādas vispār būtu jāaizliedz ražot!
30.03.2010 10:18
Vēl viena bīstama vieta bērnistabā ir divstāvīgās gultas. Bērniem jau ļoooti patīk un arī aizņem mazāk vietas istabā, bet ir dzirdēts, ka no šīm gultām bērni bieži gūst smagas un pat letālas traumas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv