Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: Līga Rozentāle
Pievienots: 08.06.2011.

No visa dzīvē bērnu nevarēsi pasargāt, bet daudzas nelaimes un traumas tiešām ir iespējams novērst!

SievietesPasaule.lv kopā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu ķirurģijas klīnikas vadītāju Aigaru Pētersonu aplūko biežākās bērnu traumas vasarā un iesaka padomus, kā no tām pasargāt savus bērnus. Foto- stock.cng
11.08.2013 02:02
mans puika bija maziņš,kad uzrāva sev virsū karstā ūdens krūzi,tas bija briesmīgi.Tagad esam jau lielāki,bet rētas paliks uz visu viņa dzīvi.
mīļās māmiņas sargiet savus bērnus no karstām krūzēm,bļodām,indīgām vielām u.c.
10.08.2013 23:29
Aizkuņģa dziedzera trauma tiešām ir smaga,ārstējama badinot bērnu!!!Sargiet savus bērnus!Es savējo nenosargāju, tagad viņš guļ slimnīcā un barojas mākslīgi!Jūtos draņķīgi...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv