Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Janvāris Vārda dienas Sigurds, Zigurds
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 01.07.2010.

Vasaras brīvlaiks, nu var dzīvoties pa lauku uz nebēdu, braukt uz jūru, ēst saldējumu, uh, cik labi! Taču - ak,vai! - vienu dienu bērns pamostas ar kakla sāpēm un...

Kāpēc arī vasarā bērni mēdz saslimst ar angīnu? Tāpēc, ka akūta angīna ir infekcijas slimība, un nelabvēlīgās baktērijas visu laiku var dzīvot mandelēs, slimība var uzplaiksnīt pēkšņi, tās ierosinātājs - nelabvēlīgs ārējās vides faktors, piemēram, pārsalšana ūdenī, saldējuma ēšana, auksts dzēriens. Foto - api.ning.com
20.03.2011 20:05
Ilona, izklausās pēc strutojošās angīnas (ja ir temperatūra!), vienīgi jocīgi, ka tik ilgi un nepāriet. Tev jāaiziet pie ārsta atkal, kaut vai pie cita. Pati neuzminēsi kas tev kaiš, no malas neviens jau arī nepateiks.
20.03.2011 19:37
Labdien!Esu satraukusies!Nu ir tā, ka jau februāra beigās sajutu ka rijot siekalas iesāpas kakls,vairāk tā kā labajā pusē.Uzsienu šallīti, pāriet,nejutu, ka vajadzētu kādas zāles vai ko.Bet nu jau nedēļu atpakaļ sāka baigi sāpēt rijot siekalas un dzerot šķidrumu tieši labā puse.Aizgāju pie ārsta,šis paskatījās,noņēma analīzes uz baktērijām un ieteica paskalot kaklu.Analīzes negatīvas,sapratu,ka bija uz streptakoku.Pati pamanīju, ka uz labās mandeles divi strutu bumbulīši.Piektajā dienā palika labāk, bet nepārgāja pavisam,jūtu diskomfortu rijot vienalga,lai ar sāpju tik stipru nav.Vai ir pamats uztraukumam??Salasījos par vairogdziedzeri visādus brīnumus.Vai tas varētu būt par pamatu tāda veida sāpēm??Jā,atrodod ārzemēs pašlaik.Paldies!!
13.01.2011 11:35
Labdien, viss sākās man ar angīnu un tagad pēc analīžu paņemšanas mandelēs noteica,ka ir arī hemolītisksis streptokoks. Vai to ārstē tikai ar a/b ja jā,tad ar kādām?
Vai tas ir lipīgs?Precizējot,vai var pielipt sarunājoties?
Liels paldies jau iepriekš.
04.07.2010 18:42
Papildināšu savu iepriekšējo komentāru. Varu ieteikt smēri "Evija", tā mums vienmēr palīdz, nezinu gan vai aptiekās tāda vēl tiek pārdota, mums mājās vēl ir.
04.07.2010 17:47
Vajag sasmērēt no ārpuses kakliņu ar kādu sildošu krēmu, čučēt daudz.
04.07.2010 08:22
Bērnam 4.gadi un piepampušas mandeles jau 5.dienu,skalojam ar kumelītēm ,temper.nav.Ko vēl var darīt?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv