Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  11. Jūlijs Vārda dienas Leonora, Svens
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 18.10.2017.

Sākusies vērienīga labdarības kampaņa pirmās mātes piena bankas izveidei Latvijā “Dod spēku vismazākajam!” Atbalsti...

19.10.2017 10:59
Es saprotu-projekts ir skaists un cēls.Bet, mīļie,parādiet man tās jaunās māmiņas,kam piena nu ir tik daudz,ka viņas būs spējīgas dalīties ar citām!Kā tas praktiski notiks-man nav skaidrs!Pēdējā laikā man ir bijusi saskare ar jaunajām māmiņām-vienai pieniņš beidzās ļoti ātri,baroja vien dažus mēnešus,otrai-pašai piena maz,bet cenšas barotar krūti un plus vēl piebarot.Nezinu,godīgi,kā tas projekts strādās un kā mazulīši tiks pie tā piena ikdienā,kur to varēs nodot un saņemt?
19.10.2017 11:08
Pašai piena bija tik, cik pietika manai meitiņai, taču zināju mammas, kurām bija daudz jo daudz pieniņa. Viņas atslauca, uzglabāja, pat saldēja, taču krājumus tā arī neiztērēja.
Par to, kā tas faktiski notiks, arī nezinu, bet, šķiet, ka uz daļu no taviem jautājumiem atbildes izskanēja šajā raidījumā: https://www.youtube.com/watch?v=Yg1-312FbF4
30.10.2017 11:28
Lili, papildinājām rakstu ar infografiku, kas varētu viest lielāku skaidrību par to, kā praksē darbojas mātes piena banka.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saistītie raksti
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv