Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Foto kredīts - Heather Harvey, flickr.com
Pievienots: 30.11.2013.

Kādā novembra brīvdienā SievietesPasaule kopā ar lasītājām devās uz jogas studiju Kundal, lai pārbaudītu praksē gonga...

30.11.2013 15:13
teikšu godīgi, manas pirmās nodarbības ar gongu bija briesmīgas, likās, ka kāds vienkārši dauza man pa galvu. Bet vēlāk vienā nodarbībā es sajutu it kā kāds velk manu dvēseli uz augšu un es atbrīvojos no ļoti daudzām negatīvām emocijām un sajūtām. Kopš tā laika gongs ir mans mīļākais instruments, un viemēr nodarbībās atklāju ko jaunu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv