Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  28. Maijs Vārda dienas Vilhelms, Vilis
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 20.05.2010.

SievietesPasaule.lv nedēļu testēja jauno Samsung G2 Portable sērijas ārējo cieto disku. Uzzini, kas tā par ierīci, kā mums gāja testēšana un kādas pārdomas radās!

Foto - reklāmas foto
25.05.2010 15:25
Paldies par informāciju! :)
25.05.2010 08:59
Anda, šīs ierīces izmēri tiešām ir kā aprakstīts - vidēja gada plānotāja izmērā. Kā vēsta oficiālā informācija, tad platums ir nepilni 8 cm, garums - 11 cm.

22.05.2010 22:43
Kādas aprises ir šim štruntiņam? Gribu zināt, kur viņu var ielikt - kabatā, somiņā vai somā?
22.05.2010 22:19
shitais izskataas labs variants, ja pirkshu, tad apsveershu sho, galvenais pluss manuprat ir tas , ka nav nepiecieshams atsevisks elektriibas vads.
20.05.2010 22:29
Man tā gadījās, ka nobruka dators un pazuda aptuveni triju gadu laikā izveidotais foto arhīvs. Kā saka, mācāmies jau tikai no kļūdām. Pēc tam iegādājos ārējo cieto disku, kurā glabāju rezerves kopijas. Mans gan ir lielāks izmēros un aizņem vairāk vietas. Šie jau tiešām tādi modīgi izskatās, lai saimniece neieliek dziļākajā atvilktnē.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv