Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: Annija Goldberga
Ilustrācija: Autores foto, yumilashes.com
Pievienots: 05.12.2016.

Skropstas ir tās, kas piedod mūsu skatienam dziļumu. Ko darīt, ja savējās ir īsas, taisnas un gaišas? Mēs izmēģinājām Yumi Lashes kreatīra procedūru, kas uz 2-3...

09.04.2017 23:18
Es arī esmu sajūsmā par procedūru!
Meistare ļoti labi strādā un kas nav mazsvarīgi ir patīkams un jauks cilvēks, pie kura gribas nākt.
Varu iedot kontaktus privāti ja kādai gribas pamēģināt.
Mans e-pastiņš : lasaule@gmail.com
05.04.2017 12:11
Arī es izmēģināju šo procedūru pie Ilzes. Ir pagājušas tikai trīs dienas, bet es jau esmu sajūsmā! Skropstas izskatās dabiski atliektas. Vienu rītu aizgulējos un ātrumā par make-up pat nebija laika padomāt. Ja parasti šādās reizēs dienas vidū ieskatoties spogulī konstatēju - ak, vai, neesmu uzkrāsojusies, acīm trūkst izteiksmīguma, tad tagad secināju, ka varu neuztraukties par šādām negaidītām situācijām. Arī dienās, kad pamostos laikā, varu nelietot tušu. To ļoti novērtēju, jo acis pēdējā laikā bija ļoti jūtīgas uz jebkādu (dārgais gals, vidējais vai lētais) skropstu tušu. Tā kā ir sācies aktīvais sportošanas laiks, nu varu neuztraukties, vai skrienot tuša nebūs izsmērējusies. Un vēl - tā kā man skropstām pašām ir tendence jau nedaudz izliekties (nav taisnas), tad liftinga efekts varētu saglabāties pat līdz 3 mēnešiem. Vai nav ideāli!?
08.12.2016 21:12
Ļoti skaisti! Pieeaudzētajām nepatīk tie piekabinātie skropstu pušķīši, taču šāds efekts gan man būtu pa prātam!
05.12.2016 15:02
Esmu izmantojusi šo piedāvājumu un esmu ļoti apmierināta.Piecelies no rīta un dodies dienas gaitās, skropstu tuša nav nepieciešama :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv