Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Izmēģināja Liene G.
Ilustrācija: Healinghands.co
Pievienots: 26.03.2013.

Liene devusies uz divu dienu masāžas kursiem,lai apgūtu Taizemes pēdu masāžas tehniku. Lasi viņas atsauksmes, sajūtas un secinājumus.

Pati masāža ir burvīga, sāpīga, maiga, jutekliska un vēlreiz sāpīga. Viena no sāpīgākajām masāžas daļām ir pati punktu masāža, ko parasti veic izmantojot speciālus kociņus vai kristāliņus.
26.10.2015 20:45
Patika apraksts, pati parasti eju uz http://www.masaza.lv bet šitas arī liekas tīri ok.
26.03.2013 10:31
Pati gan laika neesmu piemērota masāžas apguvei, jo šķiet, ka rokas nav gana spēcīgas - ātri nogurst. Taču es būtu vairāk kā priecīga izmēģināt šādu masāžu. Un tas "sāpīgums" ir teju vai patīkams, jo tad tu tiešām zini, ka konkrētajos punktos ir kāds "sabiezējums", kas masāžas laikā tiek "šķīdināts". Mmm, sakārdinājāt - gribu pēdu masāžu!
26.03.2013 09:30
Arī es esmu mācījusies šo masāžu Samanā un uzskatu, ka šis apraksts pilnībā neatspoguļo visu to pozitīvo, ko cilvēks var iegūt priekš sevis. Ok, nu katram jau savs viedoklis, bet, izvērtējot to, kā pasniedz citur, labāku skolu neesmu redzējusi. Jo mazāk cilvēku grupā, jo labāk var iemācīties masāžu un tas ir liels ieguvums katram.

Profesionāla masiera rokas spēj arī ļoti jutīgas pēdas izmasēt bez kutēšanas. Galvenais klientam ir atslābināties un nekoncentrēt uzmanību uz kutēšanu. Personīgi man ir bijuši šādi "kuteklīgie" klienti un, kad cilvēks nāk vismaz otro reizi un ir jau pieradis pie jaunajām sajūtām, viņam nekut.

Lai skolotājai Ivetai Orbidānei laba veselība un pacietība ar jaunajiem skolniekiem. :)) Un noteikti katram iesaku pamēģināt garīgās prakses/ezotērikas kursus!!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv