Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  18. Februāris Vārda dienas Kintija, Kora
Autors: Annija
Pievienots: 03.01.2013.

Hipnozes efekts ir pastāvīgs. Ja esi veiksmīgi savedis kārtībā konkrēto problēmu, tad attieksme pret to ir izmainīta “saknē”.

15.01.2013 14:05
Cilvēki visu laiku meklē burvju nūjiņas, arī es esmu tai skaitā. Biju arī uz hipnozi (pēc jogām, astrologiem, zīlniecēm, psihologiem utt), secinājums - kārtējā tukšā gaisa tirgošana. Tikai mēs paši varam uzlabot savu dzīvi un neviens cits.
09.01.2013 10:24
Linku zem raksta atradu un cenas, jā, - lika man pasmaidīt!
Īpaši, jau iedaļa, ka smēķēšanai jau noteikta summa "uzlikta" (man pašai gan smēķēšana nav aktuāla problēma), BET ja smēķēšana izmaksā 80Ls ( 3 seansu cenā), ja nemaldos, tad cik izmaksātu kāda problēma, piem., fobijas ārstēšana ? .. :D

Kādēļ ir tik pašsaprotami teikt,ka ar 3 seansiem jau "cauri netiks", jo problēma taču liela. Cenai būtu jābūt pieejamākai plašākai sabiedrības daļai. Cilvēks ir "izmetis" 75ls un rezultāta nav.
09.01.2013 10:36
Es teicu, JA nevis jo problēma ir liela, tad ar 3 seansiem cauri netiks, lai gan taisnība vien ir - es patiešām par to spriest nevaru.

Cenai jābūt pieejamākai? Vai tavuprāt psihoterapeitam jānodarbojas ar labdarību? :) tam domāti sociālie dienesti, esmu pārliecināta, ka pastāv iespēja saņemt speciālistu pakalpojumus bez maksas.

Zemapziņa jau nav tāda mērāma lieta, nevar pateikt - tev, lai piedotu savai mātei, būs jāatnāk 4 reizes.
09.01.2013 12:47
Jā, es uzskatu, ka cenai jābūt pieejamākai.
Zinot, ka cilvēks risinot savas problēmas/bailes nāks regulāri, kamēr kaut ko atrisinās, cena varētu būt pieejamāka.
Un, es to nesauktu par labdarību, ja cena būtu pieejamāka. :)
Ir jau vēl vidusslānis, kuri nesaņem nekādas sociālās "atlaides", bet nav tik turīgi, lai varētu normāli aiziet pie terapeita.(turklāt ja ir ģimene)
Es vēl atzīšos, ka par soc. dienestu bezmaksas pakalpojumiem neesmu īpaši zinoša, ti., neesmu saskārusies ar pakaplojumu vajadzību un pārbaudījusi cenu listi.
09.01.2013 13:33
Es piekrītu, ka šim pakalpojumam kā tādam būtu jābūt pieejamākam, turklāt visiem sabiedrības slāņiem, bet tur drīzāk varētu tikt ieviests valsts līdzfinansējums. Psihoterapija nav fabrikas darbs, kur var rukāt 9 h pēc kārtas. Zinu, ka ir tādi speciālisti, kas ņem tikai 1 klientu dienā.

Galu galā, arī sievietespasaulē raksta par to, ka visas slimības "rodas no galvas, tad galvai būtu pirmajai jābūt sakārtotai.
07.01.2013 08:50
katrs seans maksā Ls 25, biju trīs reizes, vairāk nevarēju finansiāli atļauties, jo ceļš līdz Rīgai man vien ir Ls 5.Uzlabojumus diemžēl nejutu.
07.01.2013 09:07
Seansu skaists ir atkarīgs no tavas problēmas, ja tā ir kāda dziļa problēma (parasti gan ar mazām problēmām jau mēs tur nedodamies), tad, protams, ka netiksi cauri ar 3 seansiem.
04.01.2013 22:23
Linkā zem raksta atradīsiet gan kontakt, gan cenu informāciju :) Veiksmi!
03.01.2013 13:59
Jā, mani arī interesētu aptuvena cena seansam, ir dažādas nenosakāmas izcelsmes bailes, kuras ierobežo dzīvi. :( Gribas ar tām tikt galā.
03.01.2013 10:11
Mani šis raksts paķēra. gribās izmēģināt, lai zinātu kā viss notiek.
Protams, uzreiz gribētos rakstam klāt kontaktus un izcenojumus.
P.S. Tad jau es no rītiem diezgan bieži uz darbu eju transā, jo mēdzu neatcerēties ceļa posmus. ?! Es gan to parasti "norakstu" uz to, ka esmu "pūce" nevis "cīrulis", un agri no rītiem nespēju kārtīgi pamosties :D
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv