Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: Līga Rozentāle
Pievienots: 18.08.2011.

Dzintars parasti asociējas ar rotām un suvenīrglezniņām. Taču tas ir arī dabisks veselības uzlabošanas līdzeklis. Pagājušajā nedēļā Līga devās uz savas ādas...

"Jūtu, kā man uz muguras tiek uzbērts dzintara pulverītis, un pēc brīža dzintaru varu arī saost - ieberzējot pulverīti ādā, tas sāk izplatīt savu smaržu." Kolāža- SievietesPasaule.lv
13.11.2011 21:30
ļoti labi ir veikt masāžu ar nenoslīpētu dzintara gabaliņu. masieris.
20.08.2011 12:46
Jā, Melānija, āda patiešām pēc procedūras bija mīkstāka, es pat teiktu, tāda samtaināka. Un tie dzintara pulverīši ir dažāda raupjuma- pēdām bija tāds ,kas atgādināja jūras smiltiņas- tātad raupjāks, bet pārējai ādai tika tāds maigs, maigs - kā dzintara puteklīši.
19.08.2011 20:08
bet tie veidi jau ir tik dažādi :) ir gan raupjie gan tik smalki kā milti :)
19.08.2011 11:38
Ļoti interesanti. Vai tiešām tie putekļi mīkstina ādu? Iztēlojos samaltu dzintaru un šķiet, ka viņš ir tāds drīzāk raupjš nevis samtaini maigs. Kā tur ir?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv