Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SP.lv kolāža
Pievienots: 07.02.2017.

Ceturtdien, 9.februārī, pie Saeimas notiks pikets un sāksies balsu vākšana, lai panāktu izmaiņas likumdošanā un padarītu Sieviešu dienu par oficiālu...

21.02.2017 18:19
Domāju,ka 8.martam nav jābūt brīvdienai.Mūsu kolektīva vīrieši mūs atcerās vienmēr un tas ir patīkami.Vīrs un dēls vienmēr apsveic.
08.02.2017 08:43
Nedomāju, ka brīvdiena palīdzēs sasniegt mērķi.
07.02.2017 21:20
Nevajadzētu obligāti svinēt - uzskatu, ka sievietēm jau tāpat tiek pievērsta nesamērīgi liela uzmanība
07.02.2017 20:59
Būtu jāatceras to, ka 8. marts kā sieviešu diena radās sakarā ar komunistisko kustību un sociāldemokrātu partijām. Es neesmu sieviešu nīdējs, tomēr uzskatu, ka 8. martam nevajadzētu būt par brīvdienu -mums jau ir mātes diena maijā, kad var apsveikt ikvienu sievieti -gan to, kurai ir mazi bērni, gan to, kurai bērni jau ir lieli, gan to, kurai bērni vēl tikai būs. Bērnu audzināšanā tomēr sieviete ir neaizstājama un šo darbu ir vērts novērtēt!
16.02.2017 18:59
1857.gadā 8.martā Ņujorkā tekstilrūpniecības strādnieces prasīja samazināt darbadienu no 16 uz 10 stundām un vienlīdzīgu darba samaksu ar vīriešiem. Tas Kaut kā neizskatās pēc komunisma.
Starp citu, ne visām sievietēm var būt bērni! Dažkārt arī vīra veselības problēmu dēļ...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv