Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  25. Februāris Vārda dienas Alma, Annemarija
Autors: ilzel
Pievienots: 18.09.2010.
Piedod, Sigulda, bet man jāatzīstas. Rudenī Tu mani nevilini. <br /> <br /> Jā, zinu, ka vārdi Zelta Rudens automātiski liek domāt par Siguldu, bet, pilsēta,...
19.09.2010 17:57
Ieva, ir, ir tādas vietiņas. Kādreiz, kad Siguldā dzīvoju, tik uz tādām mukām, tādām, par ko tūristi nezina.
Bet tagad, kad nu jau piecus gadus Siguldā tieši nedzīvoju, izvairos rudenī uz turieni braukt. Es rudenī iztikšu bez masām.
Rudens ir visur, kā Gunta saka, un nebūt ne mazāk skaists, tik jāprot saskatīt.
19.09.2010 17:47
Vienkārši ir jau tādas vietiņas siguldā, kur tūristi mazāk ieklīst :), tad uz tām var aizčāpot.
19.09.2010 17:09
Neesmu siguldiete, un reti tur esmu. Varbūt tādēļ man gan Sigulda rudenī ļoti patīk. Katru gadu cenšamies aizbraukt. Cilvēku ir ļoti daudz, tas gan, bet skaisti tur patiesi ir! Nekur citur rudenī nav tāds zelta rudens- Gaujas senleja, Turaidas pils. Mums jālepojas, ka ir tik brīnišķīga vieta Latvijā!
19.09.2010 01:42
Rudens Siguldā ir skaists. No augšas. Pa rudens lapām Siguldā nekad neesmu bridusi. No augšas uz to skaistumu gan esmu skatījusies. Skaists skaistums visapkārt. Brist pa lapām, sausām un slapjām, bet krāsainām, var visur kur. No augšas uz tām skatīties, var tikai Suguldā... Pilnām kabatām kastaņu no citurienes.
Šoreiz Siguldai tev nav jāpiedod, bet tiem šmuļiem gan. Šmuļiem un muļķiem, kas nesaprot, ka lapām vajadzīgs gaiss. Caur tām plastmasām iet gaiss? Šmuļi uz lapām pat neskatās, jo viņiem tik vien vajag kā atkal pilnu pudeli, jo tukšā jau izmesta. Uz lapām. Bet mēs skatāmies uz krāsainām rudens lapām. Visur. Arī tad, ja ne Siguldā no augšas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv