Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  21. Februāris Vārda dienas Ariadne, Eleonora
Autors: SarkanaPanda
Pievienots: 17.01.2012.

Katrs no mums ir individuāla persona, arī es. Es ar kaut ko atšķiros no citiem. Varbūt to nevar pamanīt, bet atšķirības ir neizbēgamas. Atšķirības ir...

18.01.2012 20:44
Forši, panda. Un pelēkais ir arī aizsargmehānisms. Jāaizsargājas, ir no kā, pat ļoti daudzi vēlas un pat "apēd" citu labumu. Nelaime jau laikam tā, ka maziem bērniem visiem vienādi neliek tikai mazgāt rokas, čurāt, slaucīt kājas pie durvīm. Domāt māca un pat liek domāt vienādi visiem, neaizmirstot piebilst - ko par tevi domās citi. Man vienalga,ko domās. Sniega slaukāmā slota ir zināmā vietā, gan jau atkal palidošu. Tikai tie veči bijuši vairumā, jo to, ko paši kādreiz sastrādājuši, par to tagad zūdas. Reti no viņiem ir tādi, kā nesen satikta astoņdesmitgadīga skolotāja - iedzīta briesmīgā nabadzībā, bet jautri saka - es taču vairs nevaru pat aizrādīt, apgāzīs mani un aizskries, bet man būs jāārstējas. Par maz to trako, jo ļaunums pie trakajiem neķeras.
18.01.2012 20:36
Līga R. man ļoti patīk tavs komentārs, jo tas atklāj kādēļ tad esam tik vienādi.
Cilvēkiem jau ir vairākas dabas:viena darbam, otra draugiem, trešā ģimenei, utt. mēs veidojam ap sevi apļus, un apļa kodols ir atklāts tikai dažiem cilvēkiem, bet garoza visiem.
man ik dienā ir grūti atklāties pilnībā, jo nav uzticēšanās cilvēkiem un nedomāju, ka visi varētu mani saprast, jo skatījums visiem uz dzīvi ir ļoti dažāds.
18.01.2012 20:29
Bet, meitenes, vai tas 'pelēkais' savā ziņā nav arī tāds kā aizsargmehānisms? Piemēram, domājot konkrēti par sevi, es neesmu gatava ikvienam atklāt savu iekšējo 'es', savu unikalitāti, savu košo un interesanto pasauli. To rādu tikai tiem, ar kuriem izvēlos ar to padalīties.
Diemžēl ir gadījies, ka cilvēki, kuriem izklāj savas patiesās domas un ar vislabākajiem nodomiem velti viņiem savu laiku, pēc tam sagādā vilšanos, jo ir melojuši un mānījušies, sabradājot to skaisto uzticēšanās un sapratnes sajūtu, kas bija radusies.
Tas,ko vēlos pateikt, ir, ka , īpaši, lielā pilsētā dzīvojot un strādājot darbu un dzīvojot dzīvi, kurā bieži jātiekas ar daudz un dažādiem cilvēkiem, savā ziņā, ieņemt neitrālo jeb kā jūs sakāt- pelēko pozīciju, arī nav slikti. Tā mēs pasargājam savu unikalitāti un iekšējo es, jā, iekļaujamies pelēkajā masā un darām standartizētas lietas, runājam standarta frāzēs utt., BET... es ticu, ka mēs pa īstam iepazīstam tos cilvēkus, kurus mums tai brīdī ir nepieciešams iepazīt un par tiem, kuri ir apkārt man, viennozīmīgi varu teikt - viņi staro varavīksnes krāsās!
18.01.2012 20:24
Annija, es sapratu tavu domu :) man pesimisms ataino kādu es pasauli redzi, cilvēkus uztrauc ikdienišķas lietas, protams, tas nav mazsvarīgas, bet tās absorbē viņu garīgumu.
18.01.2012 20:09
SarkanaPanda, es neprecīzi izteicos, raksts bija jauks, tikai pesimisms negaidīti uzpeldēja :)
Bet neviens jau neliek jautāt cilvēkiem strupus faktus :))
18.01.2012 20:08
Man.. iespējams daudzīem komplesi palīdz attīstīties, bet tajā pašā laikā tie absorbē daļu no mums. piem., ja cilvēkam ir bail izteikt savu viedokli, viņš to nestāstīs, kaut gan tas ir fantastisks.
paīstam dīvaini cilvēki, kuri ir atšķirīgi, viņi nav dīvaini, jo viņi ir tādi kādi ir. dīvaini ir tie, kuri ir kā visi, jo cenšas būt vienādi un iekļauties. protams, ir saprotams kāpēc tā notiek.
18.01.2012 20:04
Annija, iespējams, raksts ir pelēks pesimisms, bet tas ir paties. tas, ka es uzzināšu par cilvēkiem strupus faktus, nepadara viņus interesantus, jo tas neatklās viņu dzīves redzējumu.
18.01.2012 15:38
šodien bija jocīga saruna ar jocīgu cilvēku. patiesībā ar cilvēku. kas runā atšķirīgi no lielā vairuma, viņš man uzticēja noslēpumu un es viņam gribēju pajautāt - ko tu jūti, kad tu man saki to ko saki? ko tu iegūsti no mūsu sarunas?
pasaule IR pilna ar dīvainiem cilvēkiem, vai drīzāk ar interesantiem cilvēkiem un iespējams, ka viņu kompleksi viņus (mūs) padara tikai interesantākus, jo tie mudina augt un attīstīties.
18.01.2012 15:36
labs bija sākums, bet pārvērtās par pelēku pesimismu :))

varbūt izsapņo līdz galam, ir jau vēl kur sapņot.
es to redzu kā brīnišķīgu pasauli, kurā viss ir krāsains, un tu droši vari pieiet jebkuram cilvēkam klāt un pajautāt - ar ko tu esi īpašs, kas tevi interesē, ar ko tu aizraujies, ko tu labu esi darījis pasaulei, kas ir tavs mīļākais ēdiens, vai tu meditē, vai tev patīk eksotiski ēdieni. Iepazīt. man reizēm tā gribas pieiet klāt kādam tantukam un pateikt - pastāsti savas dzīves kaislīgākos notikumus. nebaidoties, ka viņa man stāstīs, cik grūti tagad iet ar pensijām, jo negāciju jau pietiek tāpat.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv