Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Tēma: Par šo un to
Autors: Līga Ozoliņa
Ilustrācija: pixabay.com
Pievienots: 22.11.2016.

Tik tālu nu esam nonākuši, ka visapkārt – sociālajos tīklos, interneta portālos, radio, TV visi visiem visu laiku kaut ko dāvina un piedāvā laimēt. It kā jau...

29.11.2016 15:10
Par ko brīnāmies? Tagad pat sīkie jau pirmajā klasē zina, ka viņiem ir tiesības... bet par pienākumiem kaut kā ir aizmirsts iemācīt.
30.11.2016 22:15
CINNAI. Un kurš tad mācīs pienākumus? tas, kurš nemaksā alimentus? tas, kurš nepavada laiku ar bērnu spēlējoties, tādēļ bērni aizraujas ar datorspēlēm? tas, kurš/a nav iemācījis,ka vecākus cilvēkus jāpalaiž apsēsties?? Ābols tālu no ābeles nekrīt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv