Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  3. Jūnijs Vārda dienas Ineta, Inta, Intra
Tēma: Attiecības
Autors: Mazzinjaa
Pievienots: 09.03.2012.

Mans draugs sāk pārāk daudz dzert stipro alkoholu. Viņš saka, ka dzer tikai uz svētkiem, bet viņa tie saucamie ''svētki'' sāk parādīties ar vien biežāk. Viņš...

08.03.2019 15:56
Man tada pati problēma.dzer.kad saku lai iet prom no manis draud ar pašnavību.cīnos tālăk
16.03.2012 09:41
Tici man,meitin,nevienu dzeraju nevar paraudzinat.Ne labi padomi,ne personigais paraugs nespej mainit dzeraju.Sakuma neapsveiks svetkos,paies laiks un saksies roku pacelsana pret sievieti.Nekad nebus naudas nekam,iznemot alkoholu.Nevaresi parunat ka ar normalu cilveku,jo nodzertas smadzenes nenems preti tavu teikto.Vai tev tas ir vajadzigs?
15.03.2012 11:01
Neviens dzērājs nemainās, kamēr viņa dzīvība nav briesmās, un daži arī tad nemainās. Tev dzīvē būs tikai divi laimes brīži: Pirmais - kad viņu satiki, otrais - kad tiksi no viņa vaļā.
13.03.2012 11:41
Arī es mocījos ar cilvēku, kuram alkohols ir ļoti svarīga dzīves satāvdaļa. Vienreiz piedevu, bet nekas jau nemainās. Silti iesaku-ja sevi un savu dzīvi cueni, ja esi stipra sieviete ar raksturu un mugurkalu-pārtrauc to pēc iespējas ātrāk. Vārdi "man vienalga" izsaka visu.
12.03.2012 22:15
Ja sapiga tema ari man...Mokos jau 22.gadus.Mans virs jauniba cieta avarija,vinu zelodama paliku ar vinu kopa,sakums bija tik lidzigs tavam.Vins mani nekad nav sitis,bet vardi sap gandriz ka sitieni...Berni jau tagad izaugusi lieli sava dxive,vai es nozeloju???Protams.Ta gribas blakus cilveku kas maja parnakot noskupsta....Kam esmu vajadziga...Bet vins smirdigs un netirs iekrit mana gulta...Pati eju gulet uz gridas...Vai tu tadu dzivi gribetu???uzdod sev so jautajumu un tad izlem pati...
12.03.2012 14:50
No savas lielās dzīves pieredzes varu teikt, nekas nelīdzēs un nekas nemainīsies, jo ātrāk pieliksiet punktu, jo pareizāk būs. Tas ir alkoholisms, ļoti liela nelaime, bet Jūs viņam palīdzēt nekā nevarat. Palīdzēt sev var tikai viņš pats, ja ļoti ļoti gribēs. Vispirms jau viņam pašam tas ir jāsaprot, kamēr viņš pie tādas atziņas nenonāks, nelīdzēs nekas. Pat, ja viņš sapratīs un pielietos milzīgu gribasspēka devu, vienalga viņš būs atkarīgais visu mūžu. No sirds iesaku atteikties no šīm attiecībām cik vien ātri varat, citādi nekad nebūsiet ar viņu laimīga, bet pati būsiet līdzatkarīga.
12.03.2012 09:28
Man bija alkoholiķis un esmu laimīga, ka tiku no viņa vaļā!!!
12.03.2012 09:23
Sveiki,rakstu no pašas pieredzes,es gaidīju 15 gadus kamer man solīja nedzert.rezultāts prāta aptumsums,pat pēc viena alus.pēctam;mīļā es neko neatceros,tātad man nav par ko atvainoties.Tagad ir tik viegli ka tas ir pagājis,protams ne bez sekām.Tikai ar pāris zilumiem.Vajadzēja beigt to jau no paša sākuma,cilvēku nekas neizmainīs,itsevišķi VĪRIETI.
12.03.2012 08:54
Mans iepriekšējais draugs bija alkoholiķis un arī manī neieklausījās. Tēloja riktīgo... Svētkos gan mani vienmēr sveica, bet tas nemaz mani nedarīja laimīgu. Tagadējais draugs nedzer nemaz, bet svētkos mani neapsveic. Katrā kažokā sava uts, tā teikt. Man nav svarīgi apsveikumi, bet tas lai kārtīgs cilvēks līdzās. Mans ieteikums: nenovērtē sevi par zemu! Pamet viņu, jo Tu nespēsi viņu mainīt. Kautkur Tevi gaida Tava īstā otrā pusīte un Tu noteikti VIŅU satiksi... :)
11.03.2012 21:41
Jā, man ir "silts" ieteikums- PAMET VIŅU un ātri!
Arī mans ex bija alkoholiķis, izniekoti 3 gadi, kuros viņš dzērumā pastrādāja apkaunojošas lietas.
Mums vienmēr liekas, ka tādi ir jāžēlo un jāizprot, bet tā nav- Tev ir jādomā par sevi, jo viņš jau sen ir izvēlējies pudeli!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saistītie raksti
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv