Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Tēma: Sajūtas
Autors: Zane
Pievienots: 12.03.2014.
"Krāsaini tērpi, puķes un lūpas"... Pirms dažām dienām svinējām starptautiskos buču un puķu svētkus. Es aizdomājos lielas domas. Šoreiz ne par Viņiem, kuri mani...
13.03.2014 15:48
Atkal viena garšīgi savirknēta vārdu spēle, ko ar baudu notiesāt. Paldies Tev, Zane!
Šodien vēl noskatījos šo aizkustinošo video - http://www.boredpanda.org/anything-for-love-true-friends/ - tāpēc vēl jo vairāk mums visām un arī sev novēlu novērtēt draugus, turklāt darīt to ne tikai klusībā pie sevis, bet nekautrēties to arī pietiekami bieži paust to arī skaļi.
17.03.2014 19:49
Paldies, Līga! :) Jā, ir neizsakāma laime starp visiem daudzajiem cilvēku miljardiem atrast "savējos". Prieks par tām, kuras jau atradušas un veiksmes vēlējumi tām, pie kurām lielās, skaistās (bet nebūt ne vienmēr saldās) draudzības vēl tikai ceļā! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv