Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Tēma: Attiecības
Autors: agneschka
Pievienots: 04.03.2012.

sterva jau noteikti neļauj viņam ar mazo tikties, ka tik reti uzrodas. Noteikti baidās, ka viņai tiks mazāk uzmanības. Vai arī... he, he, nav gana droša...

15.08.2012 14:08
nu man nekas nav pretī pret mana bijušā tagadējo sievieti (lasi sievu), es ar viņu labprāt kontaktējos, kaut arī viņa itkā bija iemesls mūsu šķiršanās, kad biju stāvoklī.
Tomēr šobrīd esmu priecīga un pateicīga, ka neesmu kopā ar savu ex, jo, nu ar viņu ir grūūūta dzīve, ja vien nav vēlēšanās audzināt uzreiz 2 bērnus :))
Uz ex gan vēl esmu dusmīga un aizvainota par to, ka viņš neinteresējas par savu bērnu, vienīgi tur manas emocijas ir dusmu pilnas..
15.08.2012 13:56
Hmmm, atkal jau kārtējo reizi tiek runāts par to, ka pie visām pasaules likstām vainīgas ir tikai sievietes, kuras plēšas vēl arī savā starpā. Vai tad vīrietim nav nekāda atbildība?
Pati esmu bijusī, Teikšu atklāti, neizjūtu ne mazākās cieņas kripatiņas ne pret bijušo vīru, ne pret viņa (cik zinu, tad nu jau arī bijušo) sievu. Niansēs neieslīgšu, bet, ja spraucies attiecībās, vai pieļauj, ka kāds/a ārda Tavu kopdzīvi, tad mīlestība tur nav ne vienā acī (ne attiecībās, kuras jauc, ne arī pret iekāres objektu (neatkarīgi no dzimuma)), neredzu par ko cienīt. Vieglāk ir izšķirties un baudīt jaunās attiecības, nekā atcerēties, kāpēc esi kopā ar konkrēto cilvēku. Zinu, kā ir ar tagadējā bijušo. Vēl atklātāk teikšu tā, nebeidzama manipulācija, līdz vemšanai. Tikai, sievietes neapzinās vienu: visvairāk sāp bērnam. Ja spēj to nodarīt bērnam, esi kretīniski egoistiska k_ce. (vēl jo vairāk, ja sieviete ir bijusi šķiršanās ierosinātāja). Pastāstiet, par ko cienīt tagadējā bijušās un bijušo tagadējās? Jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk redzu cilvēku... hmmm... kā lai pasaka... patieso vērtību trūkumu cilvēkos. Nebūsi izjājis pus pasauli, nebūs mīļākais/ā un pilna d_rsa ar naudu, Tava dzīve nav nekā vērta un jo vairāk un ilgāk satiktos sāpināsi, jo apmierinātāks/a būsi. Rezumējot, lai katrs dzīvo pēc savas saprašanas, varēšanas un gribēšanas. Jauku dienu!
24.03.2012 01:00
es gan savu bijušo lieku mierā.Man viņš nav vajadzīgs
11.03.2012 21:22
Inresanti gan-kurai normālai sievietei ir vajadzīgs vīrietis ar problēmu nastu???
11.03.2012 20:54
Parasti, ja sieviete asi un rupji izsakās par bijušo un viņa tagadējo draudzeni, tas nozīmē, ka nav tikusi pāri emocijām un joprojām ir aizvainota, dusmīga, jūtas nodota un pamesta.
04.03.2012 19:13
Patika man tas Marta komentārs, tad nu mīļās baudīsim mirkli un cerēsim, ka mums katrai būs vīrietis, kam mēs būsim vienīgās! Lai pagātne paliek pagātne!
04.03.2012 15:33
Eh,kādas duras jūs esat! Bet to visu saprast spēsiet tikai tad,kad pašas būsiet visam izgājušas cauri,kad būsiet gan Ex,gan veci ar bērnu baru izbaudījušas,gan vēl un vēl daudzas variācijas. Tagad jau gan visām liekas-es tā skaistākā,labākā,gudrākā....bet realitātē ne tuvu tam.
04.03.2012 15:13
Sieviskji tik negatiivi palikushi muudienaas...
04.03.2012 14:29
Sandra! 100% Tev būs tāds vīrietis...Pēc dažiem gadiem apskaties kas būs Tev blakus...Garantēju!
p.s. Tas nav nekas slikts...
04.03.2012 13:42
Es gan iedraudzējos ar sava vīra bijušo draudzeni un tagad viņa ir kļuvusi par manu labāko draudzeni... :) Man šķiet, ka vīram vienkārši ir laba gaume ;)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv